Sorgu için arama sonuçları: *

 • Kullanıcılar: invoker
 • Sırlama tarih
 1. I

  Kelepir İlanlar

  Segment derken zaten sizin de dediğiniz gibi strat kasalarda expert ve standard serileri mevcut. Standard serinin içinde de model numarası BOS ile başlayan "boundary" adı altında en düşük bütçeli seri yer alıyor ki bahsi geçen gitar da o seriye ait. Benim de ilgimi çeken gitarlar olduğu için...
 2. I

  Kelepir İlanlar

  Bu gitar fujigen giriş segmenti. Şuan stokta kalmamış ama sıfır fiyatı zaten 18000 tl idi.
 3. I

  Bruce Dickinson - Mandrake Project

  Dio? rahmetliyi mezarında ters döndüreceksiniz.
 4. I

  Fractal AX8 halen iş görüyor mu?

  Ben de size bir soru sorayım hocam. Helix nativeden memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum ama 400 dolar çok fazla gibi neural dsp gibi yüzde 50 indirim gibi durumlar oluyor mu acaba
 5. I

  Adam ne tremolo kolu kullandı be diyeceğiniz sololar içeren parçalar :)

  Jason Becker - Altitudes intro ve outro kısımları.
 6. I

  THOMANN ALIŞVERİŞ

  Tabii. Senin için okumaya başladım. 3. sayfadayım bitince özet geçerim.
 7. I

  tuşeli bir solo, this i love

  Selam. Bendler olması gerektiği gibi tınlamadığı için komalı sesler duyuluyor. Bend ve vibrato çalışmanızı öneririm.
 8. I

  Sire 2024 müthiş geliyor gibi

  Kesinlikle katılıyorum. Biçimsiz headstock yüzünden bir türlü alasım gelmiyor strat modellerini. Tele modellerinde headstock az buçuk idare ediyor diye düşünüyorum. Rosewood klavye ve sonic blue gövde kombinasyonuna bayıldığım için t3 almıştım ilk çıktığında.
 9. I

  Ses Kartı Önerisi

  Selamlar. Elektro Gitar ve vokal kayıtlarında kullanmak üzere yeni bir ses kartı arayışındayım. Beklentilerim, özellikle gitar kayıtlarında gecikmenin minimum olması(mevcut ses kartım 2i2 1. Jenerasyon ile bu konuda baya sıkıntı yaşıyorum) ve mümkün mertebe organik soundlar vermesi. Ayırdığım...
 10. I

  Satılık Satılmıştır

  Sadece evde kullanılmış olup herhangi bir sorunu yoktur. Kutusu mevcuttur. Kargo ile gönderim sağlayabilirim. TC electronic Rusty fuzz veya Mooer blues mood gibi bd-2 klonlarıyla takas yapabilirim.
 11. I

  hsh mi hss mi?

  @justaperfectday in gitarı gayet güzel duruyor ben olsam değerlendirirdim. Onun dışında bütçenizi bilmeden bir şey demek güç.
 12. I

  hsh mi hss mi?

  HSS alın. Sözünü ettiğiniz pop-rock tınıları için sap pozisyonunda single manyetik gerekir. Köprüdeki tek humbucker yeterli olacaktır.
 13. I

  Gitar önerisi

  Ibanez gio serisine bakabilirsiniz. grg120sp modeli o fiyat bandında gayet iyi. HH dizilimli ama 5 yollu switch var ve hambuckerlar bölünebiliyor. Söylediğiniz bütçede adamakıllı sıfır amfi olacağını sanmıyorum. 2. el id core ya da katana mini fena olmayan seçenekler.
 14. I

  Prenslerin Öcü

  Eğlenceli grupmuş yahu. Çok yeni bir grup da değil. Böyle absürt işleri seven biri olarak daha önce kulağıma çalınmamış olmasına şaşırdım. Şuan link atamıyorum ama "iyi edersin" adlı şarkıları çok iyi bence.
 15. I

  Çikolata aldım

  Keşke Pussy Power tercih etseydiniz. Hem Gilmour'un red stratıyla daha bir uyumlu olurdu 😀
 16. I

  Amfi+Prosesör Önerisi

  Prosesörü amfi ile değil de frfr hoparlör ya da referans monitörü ile kullanmak daha mantıklı bir çözüm olacaktır diye düşünüyorum. Bu konularda pek fikriniz yoksa amfi almadan önce araştırmanızı öneririm.
 17. I

  Ah şu gibsonlar

  "Greeny" ismi aslında gitarın ilk sahibi olan Peter Green'den geliyor. 1970'lerde Gary Moore gitarı Peter Green'den satın almakta.
 18. I

  Size Göre En İyi Riffi Olan Parça

  Dire Straits-Money For Nothing
 19. I

  15.000₺'ye kadar Elektro Gitar Önerisi

  Tarzınıza bakıldığında HSS manyetik dizilimli bir gitar işinizi görecektir. Bütçeniz civarında benim ilk önerim Sire S3 olur.
Geri
Üst