Sorgu için arama sonuçları: *

 • Kullanıcılar: fenderli
 • Sırlama tarih
 1. fenderli

  Eventide I Olan Var Mı

  eventide çok cici reverb delay pedalı. ebay fiyatı 400 dolar veletin. bir ara almayı düşündüm ama çok para yahu
 2. fenderli

  Kayıt Düzenleme

  Dostum benim kayıtları bir dinle. Yeterli dersen benimkiler civarında birşeyler yapabilirim bayramda zevkine para almadan. Daha da profesyonel birşeyler istersen Pb Müzik-Hakan Kurşun şiddetle tavsiye ederim. Haklı olaraktan tuzlu olur biraz ama mikste üstüne tanımam.
 3. fenderli

  Narda Afrika

  19 Temmuz Cumartesi günü saat 13:30 da Berrak Sırma'nın sunduğu Kültür Mantarı programındayız. İlk televizyon röportajımızda sizleride aramızda görmek isteriz. Kültür mantarı programını http://www.imc-tv.com/ adresinden veya uydudan izleyebilirsiniz.
 4. fenderli

  Narda Afrika

  Narda Afrika 21 Temmuz Pazartesi saat 23:59 da CNN Türk'te Mesut Yar ile "Burada Laf Çok" programında canlı yayında. Türkrock tayfasının da desteğini bekliyoruz :)
 5. fenderli

  Narda Afrika

  Narda Afrika 13.07.2014 de saat 14:00'de Rock FM'de!!!
 6. fenderli

  Türkü Cover Grupları

  Abdurrahman Tarikçi şiddetle tavsiye ederim çok başarılı müzisyenlerle harika bir albüm kaydetmiş bir Trt müzisyeni. Çok kaliteli bir albüm. Bakın mutlaka :)
 7. fenderli

  Fender Stratlar Hakkında Bir Kaç Soru

  Arkadaşım çok düşünüyorsun. Al bir gitar çal keyfine bak. Bu işlere çok dalarsan çalmaktan uzaklaşıp teknik adam olup çıkarsın. Özetle onu bunu boşver al gitarını çalmana arkadaşım :)
 8. fenderli

  Narda Afrika

  Narda Afrika'nın ilk klibi "Ben Efsaneyim" 5 Mayıs 2014'de Esen Müzik aracılığıyla yayınlanmıştır.
 9. fenderli

  Narda Afrika

  7 Haziran 2014 Cumartesi günü 100% FEST'in ikinci gününde Narda Afrika sahnede!
 10. fenderli

  Narda Afrika

  Barış Başarol, Onur Erdem Erdur, Görkem Atakul ve Şah Cihan İngin'den oluşan teatral ve ironi barındıran şarkı sözleriyle popüler kültüre yeni ve farklı bir soluk kazandıran pop-rock grubu Narda Afrika, grupla aynı ismi taşıyan ilk albümü “Narda Afrika” ile 18 Şubat 2014'de müzik marketlerde...
 11. fenderli

  Neden Kimse Videolu Kanal Kayıt Yapmıyor?

  Eline sağlık dostum harika olmuş ben de yer almak isterdim bu videoda :) Video için "sony vegas movie studio hd platinum 11.0" denemelisin bence. Kurcalarsan 3-4 saatte hepten çözersin programı. Daha profesyonel geçişler efektler falan eminim daha iyi olacaktır video açısından :)
 12. fenderli

  Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  bu da benim çeyiz :) boss fv500l, ibanez sr505, fender zone deluxe, mxr carbon copy, boss harmonist, takamine eg330sc, isp decimator g string,polytune mini, carl martin comp, fender stratocasterr,morley bad horsie 2, gibson les paul traditionall, engl ironball, shure pg42 ve focusrite 2i4
 13. fenderli

  quentin tarantino

  o değil de adam bağlama da çalıyormuş la :D
 14. Flu-Roads (Portishead Cover) (2012 sonbaharında yaptığım bir kayıt)

  Flu-Roads (Portishead Cover) (2012 sonbaharında yaptığım bir kayıt)

  Geçen yıl sonbaharda kız arkadaşımla yaptığım bir kayıt. Grubumuz vardı bir zamanlar. Eskileri karıştırırken dinledim duygulandım paylaşayım istedim. Flu-Roads (Portishead Cover) Seda Günaydin :Vokal Buğra Kadir Arıkan :Klavye Emre Ogan :Gitar Onur Erdem Erdur :Bass, Kayıt, Mix&Mastering...
 15. fenderli

  Gitar Elektroniğinden Dip Gürültüden Gerçekten Anlayan Bir Arkadaş Aranıyor

  o değil de ne olacak benim dip gürültüsü? :D
 16. fenderli

  Gitar Elektroniğinden Dip Gürültüden Gerçekten Anlayan Bir Arkadaş Aranıyor

  adeziv bakır folyolar bant gibi zaten yapışıyor kendinden yapışkanlı. 1 metresi 2 dolar ebay'de. aldım bakalım :) elektronik aksamı için de pedal amfi vs yapan bir arkadaşım var ona verdim o da bakacak bir. belki potans kapasitör falan değiştirir her ne yaparsa artık. bakır folyo da gelsin...
 17. fenderli

  Gitar Elektroniğinden Dip Gürültüden Gerçekten Anlayan Bir Arkadaş Aranıyor

  adeziv bakır folyodan sipariş verdim birkaç haftaya gelir heralde. bekliyorum sonucu bakalım nasıl olacak :)
 18. fenderli

  Gitar Elektroniğinden Dip Gürültüden Gerçekten Anlayan Bir Arkadaş Aranıyor

  Pickguardın arka yüzü kaplı ama iç kısımda bundan yoktu. Haberim de yoktu bu faradaydan. Fatih ustayı bulayım o zaman ben. Sağolasın teşekkürler ilgilendiğin için :)
Geri
Üst