Sorgu için arama sonuçları: *

 • Kullanıcılar: bedave
 • Sırlama tarih
 1. B

  Mask

  izmirde nerde cd formatınını buldunuz ehem?? ben de istiyorum yoksa sizden istiyorum kraliçem...
 2. B

  Banyo

  fragmanı izledim. param cebimde, zamanım bana kalsın. bol göğüslü, çok gereksiz bi film.
 3. B

  Aylin Aslım

  valla sesi çok tatlı katılıyorum, ama yanlış yapıyor kadın. bir de kadın olduğunun bilincine varmış. hem feminist geçiniyor, hem orasını burasını açıp duruyo. ilk albümle de ben çok değişik şeyler yaptım diyodu, değişik değildi ama iyiydi. peki madem o kadar süper bişeydi yaptığın niye...
 4. B

  İskelet Anahtar

  ya konusu güzeldi, tabi şaşırtıcı sonu sayesinde; ama film korkutucu olabilirdi. gerilim filmi tadında olmuş, yönetmen de japon olaydı olmazdı bunlar.
 5. B

  Aylin Aslım

  pamela yı adam yerine koymuyorum zaten.
 6. B

  Aylin Aslım

  klibi izledim de bugün, şmyle diyeyim; türk gruplar, şahıslar kendilerini klipte sergileme meraklısı oldukları için nispeten daha iyi bir klip olmuş bu zamanlarda çıkanlara göre. fakat kötü. aylin aslım'ın estetikli burnunu profilden dakikalarca izliyoruz, hayır kendinin olsa. mesela göbeğini...
 7. B

  Star Wars

  o zaman sith olma eğilimli kişiler mutlaka çıkacak diyorsun. jedilar bunu düşünmüyorlar ama. aaa sith varmış diyorlar.
 8. B

  Whisky

  hımmm bikaç şarkı yollayabilirim netten kasıp da.
 9. B

  Star Wars

  sithler in soyu tükenmişse karanlık tarafta kimler olur, ne olur sence? yarasalar mı?
 10. B

  Redd

  mikrofonu yemekle zardanadamı kastetmedim. rockçılar kliplerde bunu mu yapmalı diye sordum yalnızca. ben ona buna bok atmıyorum kendinle karıştırma.
 11. B

  Redd

  bak canım bırak zaman aksın cıktığından beri mor ve ötesi dinliyorum, eskiden hastasıydım mor ve ötesi'nin bana onları anlatmaya kalkma. sadece ne farkı var çok mu farkı var onu sordum. mesela daha mutlu olamam ın klibinde de bi kadınla harun birbirlerinin yanaklarını okşuyorlardı. ha kadınlar...
 12. B

  Star Wars

  anlatamamışım demek ki diyim; her kötü durumun sonunda jedi konseyi (en çok da yoda) karanlık taraf gölgeledi ya da gölgeliyor diyor. madem herşeyi karanlık tarafa yoruyorlar o zaman neden sithlerin soyunun tükendiğini düşünüyorlar, madem karanlık taraf aktif?
 13. B

  Star Wars

  şaşıran ben değilim jedilar!
 14. B

  Butterfly Effect / Kelebek Etkisi I-II

  bence öyle çok ahım şahım bi film değil. runlolarun'dan etkilenilmiş apaçık. onu izleyin o daha güzel.
 15. B

  Star Wars

  jedilara laf yok. napsınlar karanlık taraf gölgeliyor. ha anlamadığım tek durum budur herhalde filmde ota boka karanlık taraf gölgeliyor diyolar sonra aa sith mi varmış diye şaşırıyorlar.
 16. B

  Tavla

  çok severim tavla oynamayı, çatt çuttt sesleri eşliğinde. ama tavlada yenilmeyi hazmedemiyorum pek kapatıyorum hemen. yazları 100lük 50lik tavla oynuyoruz arkadaşla hep ben yeniyorum, ama daha hic bişey almadı yapmadı göt. umarım bu seneki pastayı yapar.
 17. B

  Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

  imşallah şu sınav sonuçları açıklanınca bilgi reklamcılık olacak da, ben reklamın alasını yapıcam, sonra da burda en sevdiğiniz reklamlara yazacanız. valla yaratıcılığıma güveniyorum da inşallah bişey olur benden.
 18. B

  Star Wars

  obiwan alemin maskarası oldu ya :)
 19. B

  Redd

  kliple tür tahlili mi yapıyorsunuz? bravo yani. mikrofonu yiycek gibi poz mu vermesi lazım? mor ve ötesinden çok mu farklıdır tarzı da rockçı değil bunlar diyorsun. olay sert olmasıysa al sana örnek.
 20. B

  Uzakdoğu Sineması

  amerikan sinemasına bin basar uzakdoğu. dolls cok da iyi değil belkiama aklıma bişey gelmiyo. haa üç sıradışı iyiydi. old boy mükemmeldi. unuttum izlediğim filmleri.
Geri
Üst