Sorgu için arama sonuçları: *

 1. K

  Tasma

  nie 4 şık çünkü ancak senin sorularına 4şıkla yetebiliorum... bilet olayı da çok farklı, tasma grubundaki arkadaşlarıma bilet vermek için onların sayfası varken tek tek hepsine özel mesaj atmak saçma olur... dikkat edersen sana sormadım bilet konusunu, onlara sordum... saptırma yane olayı...
 2. K

  Tasma

  istanbul ne iş tolga??? kışın bi yerde çıkmıştınıs... adını hatırlamıorum.... orda mı yine???
 3. K

  Tasma

  1 ben seni merak etmiorum,ööle bi dediKODU çıkmış annamadım.... . 2 tasmayı izlemiorum çünkü bursada diilim ama hepsi arkadasım ve severim hepsini..... 3 herkes kendi dalgasına..... 4 rock n coke güseldi ya kaçırdınıs.... neySA başka zaman görüşürüs...bide poetic ne oldu senden istediim şey????
 4. K

  Tasma

  çünkü sözüm meclisten içeri.... hala aynı şeyi yapıosunus bide bende girdim yanlışlıkla, uyarırken içine... neySA....tasma yı nassı bilirsinissss??? ben ii bilirim ya siz??? :twisted: buarada OzZz, Patton , TaSmaa rock n coke dan önce okursanız mesajlarımı sewinirim..... :roll:
 5. K

  Tasma

  ..... gibi.... özel mesaj kutularınız var... hatta onlarıda hatırlatayım isterseniz.....ARKADAŞLAR 8) buarada OzZzz elimde rockn coke bileti var..size kıyak geçebilirim :twisted: haberiniz olsun... kıyak derken indirim yane :wink: patton sanada :lol:
 6. K

  Tasma

  arkadaşlar burası tasmanın sayfası.... HATIRLATAYIM dedim yaneee.... :!:
 7. K

  Tasma

  rock n coke da çıkabiliris belki kurbanla yada h2000de... demişti bağış teeeeeee zamanında bana.... yalan mı oldu noldu ozZz??? rock n coke a en asından gitmio musunus??? bis ordayısss da :cigara :zipla :twisted:
 8. K

  Tasma

  hala bol şans ARKADAŞLAR.... buarada bağış servis dışı olmuşsun...hiç yakıştıramadım :twisted:
 9. K

  Tasma

  .... eksik olma.... özellikle ARKADAŞLAR kısmını ama :twisted:
 10. K

  Tasma

  bol şansss ARKADAŞLAR...
Geri
Üst