Arama sonuçları

 1. 51 PromiL(Rock) - Ankara

  1 Mayıs Perşembe Biziz'den sonra 2 Mayıs Perşembe Isparta Rock'n Rose festivalinde olucaz.. Onumuzdeki günlerde kesinleşecek bir de üniversite şenliği var..Herkesi Perşembe günü bekleriz.. Teşekkürler..
 2. 51 PromiL(Rock) - Ankara

  Tunalı Gölge konserinde bizimle beraber çalan Aydoğana ve Mert'e, bizi desteklemeye gelen dost gruplarımızdan halı saha kadromuza kadar, organizasyon dışındaki herkese çok çok teşekkürler.Bizim için çok eğlenceli bir konserdi.. Sonunda kayıtlarımız bitti diyebiliriz..En azından 1 şarkı hafta...
 3. 51 PromiL(Rock) - Ankara

  51Promil geri dönüyor!! :P :) Herkese selamlar.. 18 Nisan Cuma günü Gölge bir konserimiz olucak.. Kayıtlarımızdan önceki son konser.. Mayıs ayı ile birlikle yeni konserlere başlıyoruz..2-4 Mayıs arası Isparta'da yapılacak olan bir festivalde sahne alacağız..Ondan sonra Ankara kesin...
 4. Kaotik

  sus be gadın..
 5. 51 PromiL(Rock) - Ankara

  Teşekkürler ilgilenen herkese..Final döneminden sonra bi terslik olmazsa yeni kayıtlarla gelicez..Şubat ayı biraz daha konser dolu bir ay olucak... Herkese teşekkürler tekrardan..
 6. 51 PromiL(Rock) - Ankara

  Yarınki konser malesef ertelendi.. Biraz geç verdiğimiz için özür dileriz..
 7. 51 PromiL(Rock) - Ankara

  Konser yorumları için herkese teşekkürler.. Bayramın birinci günü 20 Aralık Perşembe Biziz Bar'da bir konserimiz olucak.. Herkesi ama herkesi, son olarak özellikle herkesi bekliyoruz.. Saati 1-2 gün içinde bildiricez..
 8. sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

  Harikalar yaratmasının dısında, maçı da son dakikada karşı takıma satmasından bahsediyorum.. :) Şaka bi yana cidden seni kalede görmek güven verdi..:)
 9. sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

  s Tamamını dinleyemesem de dinlediğim kadarı süperdi.Ama barış bugün maçı sattı o ayrı .. :)
 10. evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

  Başarılar bu akşam için..
 11. sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

  haftaya bi şampiyonlar ligi ayarlayalım hafta içi :)
 12. 51 PromiL(Rock) - Ankara

  Yakında güzel haberler var.. Herkesi konsere bekliyoruz..
 13. sertsessiz (Rock/Ska/Pop-punk) - Ankara

  :) Genç forvet Anıl.. ve takımın geri kalanları.. Çok eğlenceli olucak..Sizle beraber çalmak bize zevk verir..Haz duyar kendimizden geçeriz..Çok acayip şeyler olabilir o gün.O yüzden herkes gelip izlemeli bence..
 14. Nükleer Başlıklı Kız

  İçimden bir ses çok eğlenceli olacak diyor..Konser sonrası da bi halı saha yapılabilir :) Beraber calmak cok güzel olcak .. Şimdiden tebriklr başarılar..
 15. ODTÜ MT Rock&Blues Günleri Seçmeleri

  MT ye mail attım kimse sallamadı heralde....klavye ayaklığı konusunda....bi zahmet ilgilenip ozgur196@hotmail.com la iletişime geçerseniz sevinirim....
 16. Nükleer Başlıklı Kız

  Serkan.. Biz doğum gününü kutladık.. Türkiye milli takımı da sana hediyeni verdi :) Nice mutlu yıllara..
 17. 51 PromiL(Rock) - Ankara

  HAlı saha maçı ve Pes 8 için tüm çalışmalar sürüyor... Turuncu takım ve kırmızı takım sony ericsson reklamlı formalarıyla mücadele vericek :) Pes 8 yeni bi oyun.Biraz öğrenin..üzülmeyin sonra :)
 18. Kılçık (rock) - Ankara

  Bize yaşattığınız 3 gün için Sefer dışındakilerinize teşekkür ediyorum.. :P :) Yalnış anlaşılmasın Sefer'e fazladan bi teşekkür borcum daha var..Aramızdaki fazladan rekabete rağmen centilmenliğini korudu.. :) :) Hiç kırıcı olmadı.. Tebrikler diyelim .. Çok sağolun arkadaşlar herşey için..
 19. Kaotik

  Müdürümüz ve grubunuza her şey için teşekkürler tebrikler.. Hakettiniz .. :)
Üst