İstanbul İngilizce - Türkçe şarkı söyleyen kadın avukat vokalim, müzik yapabileceğimiz kişiler arıyorum.

Merhaba,

Ben Zeynep, 35 yaşındayım ve avukatım. 50-60 derstir yani yaklaşık bir yıldır şan dersi alıyorum ve toplumsal ve duygusal şarkılara karşı özel bir ilgim var. Robert Kolej, İstanbul Hukuk, King's College London mezunuyum, özellikle İngilizce ve Türkçe şarkıları çalışıp hissederek söyleyebiliyorum. Ölümsüz efsanevi şarkıların bu devirde bir de Türk gençleri tarafından dillendirilmesi ve hatırlatılması gerektiğini düşünüyorum. Aynı zamanda biraz piyano çalıyorum, vokallikle eşzamanlı dans ederek performans sergileyebiliyorum, ayrıca düet yapmaya da çok açığım. Beğendiğimiz ve çalıştığımız şarkıları daha çok kişiye duyurabilmek için Youtube'da yayınlamak isteğindeyim.

Söylemeyi çok sevdiğim bazı örnek şarkılar şu şekilde:

Michael Jackson - Earth Song
They Don’t Care About Us
Give Into Me
Dirty Diana

Eminem - I’m not afraid
Love the way you lie

Cem Karaca - Deniz Üstü Köpürür

Barış Manço - Dönence
Dağlar Dağlar
Ayı

Queen - Bohemian Rhapsody
The Show Must Go On
Who Wants to Live Forever
We Are the Champions

LP - Lost on you

George Michael - Careless Whisper

Sezen Aksu - Ünzile
Sorma
Begonvil

Candan Erçetin - Onlar Yanlış Biliyor
Umrumda Değil

Frozen (Irina Mendel) - Let It Go

Robbie Williams - Feel

Notre Dame de Paris - Belle
Lune
Le temps des cathédrales

--

İlgileniyorsanız Instagram adresim @zeynepgecer

Sevgiler.

Son düzenleme:
Merhaba,

Ben Zeynep, 35 yaşındayım ve avukatım. 50-60 derstir yani yaklaşık bir yıldır şan dersi alıyorum ve toplumsal ve duygusal şarkılara karşı özel bir ilgim var. Robert Kolej, İstanbul Hukuk, King's College London mezunuyum, özellikle İngilizce ve Türkçe şarkıları çalışıp hissederek söyleyebiliyorum. Ölümsüz efsanevi şarkıların bu devirde bir de Türk gençleri tarafından dillendirilmesi ve hatırlatılması gerektiğini düşünüyorum. Aynı zamanda biraz piyano çalıyorum, vokallikle eşzamanlı dans ederek performans sergileyebiliyorum, ayrıca düet yapmaya da çok açığım. Beğendiğimiz ve çalıştığımız şarkıları daha çok kişiye duyurabilmek için Youtube'da yayınlamak isteğindeyim.

Söylemeyi çok sevdiğim bazı örnek şarkılar şu şekilde:

Michael Jackson - Earth Song
They Don’t Care About Us
Give Into Me
Dirty Diana

Eminem - I’m not afraid
Love the way you lie

Cem Karaca - Deniz Üstü Köpürür

Barış Manço - Dönence
Dağlar Dağlar
Ayı

Queen - Bohemian Rhapsody
The Show Must Go On
Who Wants to Live Forever
We Are the Champions

LP - Lost on you

George Michael - Careless Whisper

Sezen Aksu - Ünzile
Sorma
Begonvil

Candan Erçetin - Onlar Yanlış Biliyor
Umrumda Değil

Frozen (Irina Mendel) - Let It Go

Robbie Williams - Feel

Notre Dame de Paris - Belle
Lune
Le temps des cathédrales

--

İlgileniyorsanız Instagram adresim @zeynepgecer

Sevgiler.
selamlar, ben profesyonel baterist max; bu is icin uygun oldugumu dusunuyorum. maksimumbakisacisi instagram adresimden ulasabilirsiniz.

Geri