Cort CR200- Schecter Solo II

Arkadaşlar merhaba bugün yarın yeni gitarımı alacağım ama çok kararsızım. Schecter Solo II ile Cort CR200 arasında...
Schecter fanatiği arkadaşlarım ''sakın Cort gibi bir aptallık yapma Solo II alacakken'' diyorlar. Gönlümse CR200 GT (Gold Top) tan yana...
Fiyatları arasında 500 civarı oynuyor. Ne olur yardımcı olun. Genel olarak Heavy Metal çalıyorum. Ama clean tonlarında da beni tatmin etmesini istiyorum CR nin manyetikleri daha başarılı geliyor.
Ne yapmak lazım...? Yardımınıza ihtiyacım var :)
Şimdiden teşekkürler

çok basit: almazsan aklında kalacağını düşündüğünü al. ki kağıt üstünde de cort daha önde bence. CR serisinin 280 ve 300 serileri çok güzel aletler mesela. 200'ü bilmiyorum ama fena durmuyor. deneyerek alabilirsen daha içine siner.

Schecter Solo 2 diye anlattığın gitar Schecter değil yalnız. Bak Schecter solo 2 bu : Schecter Solo II Standart Elektro Gitar (Black Pearl) | doremusic
Senin attığın gitar ise SGR ve başında da SGR yazıyor zaten. Schecter değil.
Schecter fanatiği arkadaşlarım ''sakın Cort gibi bir aptallık yapma Solo II alacakken'' diyorlar
Bu arkadaşların Schecter fanatiğiymiş, SGR değil. Bundan dolayı bu söyledikleri senin almak istediğin gitarlar için geçerli değil. Yani gönlünden geçen gitarı alabilirsin.

Geri