2500 tl elektro gitar önerisi

Tarzın eğer hard rock, metale kaçıyorsa; link1 link2
Tarzın eğer rock, blues, grunge'ye kaçıyorsa; link1 link2
Tarzımı bilmiyorum diyorsan; link1
Manyetik olarak bunları tercih etmelisin, tabii kullanıma etki eden değişkenler de var iyice araştırmanı öneririm. Ben şimdilik bu kadar öğrendim.

Merhaba elektro gitara başlamak istiyorum bu bütçede hangi gitarı önerirsiniz?
Eğer sıfır takıntın yoksa ya da çevrende gitardan iyi anlayan birisi varsa 2500 civarına bir sürü gitar bulursun. Tarzın da çok yönlüyse eğer hsh vey hss manyetik senin için daha iyi olur. Coil split de olursa ne istersen çalabilirsin. Floyd rose kullanmak ister misin ister misin bilmiyorum sana kalmış. Mesela eğer düşünürsen Cort Viva Gold II - En Uygun Cort Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 917657240 bu benim ilanım bakabilirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer sıfır takıntın yoksa ya da çevrende gitardan iyi anlayan birisi varsa 2500 civarına bir sürü gitar bulursun. Tarzın da çok yönlüyse eğer hsh vey hss manyetik senin için daha iyi olur. Coil split de olursa ne istersen çalabilirsin. Floyd rose kullanmak ister misin ister misin bilmiyorum sana kalmış. Mesela eğer düşünürsen Cort Viva Gold II - En Uygun Cort Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 917657240 bu benim ilanım bakabilirsin.
Başka sıfır bir gitar aldım teşekkürler

Geri