Amfi Simülasyonu ve Gitar Efekti İndirimleri

II II II II için %50 indirim kodu var: NONEHEAVIER

II II II II için %50 indirim kodu var: NONEHEAVIER

konuyu baltalayacagim fakat diyemeden duramayacagim; o ne müthiş bir şey yahu!

"Absolutely massive" e dibim düştü! saatlerdir trial ile oynuyorum satın almak farz oldu 😂

böyle bir ampli olduğunu ve hatta yazılımının olduğunu da ilk defa duydum/gördüm, sağolasın Gerge!

Prosesöre amfi simülasyonu yüklenemez. Ses kartı ile prosesörü birbirine bağlayarak yapabilirsiniz öyle şeyleri.

Bu II II II II'yi pek beğenmedim ben ama, trial denedim ama almamaya karar verdim.

Prosesöre amfi simülasyonu yüklenemez. Ses kartı ile prosesörü birbirine bağlayarak yapabilirsiniz öyle şeyleri.

Bu II II II II'yi pek beğenmedim ben ama, trial denedim ama almamaya karar verdim.
Adamlar galiba "işlenmiş" hissi veren tonlar çıkartmayı hedeflemiş. Bana farklı geldi o anlamda. Albümlerde duyduğum ve "hiç kimse canlı performansta böyle bir tonla çalmaz" dedirten ekstrem tınılar var. Bunlar aslında daha melodik işlerde de kontrast olarak kullanılıyor. Jorn Lande örneğin, böyle abartılı tonlar üzerinde temiz vokal kullanıyor.
Mikrofon simülasyonu göremedim, kabinler daha "doğrudan" simüle edilmiş gibi geliyor. Daha "in your face" gibi, bunu tercih edenler için de cazip olabilir.
Fiyatı daha uygun olsa aslında düşünülebilir, ama bu rekabet ortamında fiyatı biraz abartmışlar sanki...

Çıktığından beri %80-90 filan sadece Shibalba çaldım ben, özellikle yanında sattıkları IR paketindeki Electrovoice EVM12L IR'larıyla birleşince.

Tam olarak rüyamda gitar çalarsam duyduğum tonları alıyorum =) Metal olarak da mükemmel, edge of breakup olarak da, clean olarak da. Özellikle pedallarla çok iyi gidiyor, en çok kendi screamer pedali ile, Dr. Drive ile ve El-Germano ile kullanıyorum.

Audio Assault kendisini aşmış bu sefer.

Çıktığından beri %80-90 filan sadece Shibalba çaldım ben, özellikle yanında sattıkları IR paketindeki Electrovoice EVM12L IR'larıyla birleşince.

Tam olarak rüyamda gitar çalarsam duyduğum tonları alıyorum =) Metal olarak da mükemmel, edge of breakup olarak da, clean olarak da. Özellikle pedallarla çok iyi gidiyor, en çok kendi screamer pedali ile, Dr. Drive ile ve El-Germano ile kullanıyorum.

Fiyat da çok iyiymiş. Double tracking özelliği güzel sonuç veriyor mu peki ?

Çok değil. Öyle kendi kendime çalarken açıyorum bazen, hoş bir tat katıyor. Ama ciddi kayıt alırken kullanılacak bir şey değil. Eğlenceli oyuncak seviyesinde daha çok.

Hocam bu IR paketinin Demosunu vs dinleme yolu var mı? Celestion pek sevmiyorum ama yine de bir incelemek isterim.

Geri