Yurtdışında ürün getirmek (online alışveriş DEĞİL)

Hocam bu alinganlik neden?
Gercekten soruyorum!
Olay trajikomik, vergi ve masraf yukunden kurtulmak istenirken yasanilan bu durumu, kimseyi incitmeden birazcik "ti" ye aldigimi dusunuyorum. Bunun disinda giden gitmis zaten kimsenin can sagligina dert gelmesin.

Olayi kisisellestirmeyelim lutfen.

Sizin sahsinizda degil fakat boyle enteresan bir tecrubeyi ben yasasam bastigim her notayi ceker buraya koyarim. Hatta ilk coverim " ah o gemide bende olsaydim" bile olabilirdi. 😁

Hocam bu alinganlik neden?
Gercekten soruyorum!
Olay trajikomik, vergi ve masraf yukunden kurtulmak istenirken yasanilan bu durumu, kimseyi incitmeden birazcik "ti" ye aldigimi dusunuyorum. Bunun disinda giden gitmis zaten kimsenin can sagligina dert gelmesin.

Olayi kisisellestirmeyelim lutfen.

Sizin sahsinizda degil fakat boyle enteresan bir tecrubeyi ben yasasam bastigim her notayi ceker buraya koyarim. Hatta ilk coverim " ah o gemide bende olsaydim" bile olabilirdi. 😁
Yok be alınganlık yapmıyorum. Gerçekten bana söyledin sandım 😁

Bu arada coverla uğraşamayacak kadar elimde özgün materyalim var.

Ama illa bi şarkı sözü ile durumu izah edeceksek benden gelsin :

Kendine gel, bütün bunlar senin yanlışların
Unutma, hayatı yargılayamazsın... *

* Bulantı parçası nakaratı

Merhaba arkadaşlar. Yurt dışından, Thomann gibi güvenilir dağıtıcı firmalardan almak istediğiniz gitar, processor, efekt pedalı vs gibi getirmeye değer ürünler için sipariş vermek isteyenlere yardımcı olabilirim. Ortalama 10 gün ile 15 gün arasında teslimatını sağlayabilirim. Şu ana kadar sadece kendim için alışveriş yaptım, bir başkası için tecrübem olmadı. Karşılıklı güven konusunda nasıl bir yol izleyeceğimize birlikte karar veririz. İlgilenen arkadaşlar bana özel mesaj yoluyla dönüş yapabilir.

Geri