İstanbul Grunge grubuna Baterisi olan kadıköy/ Beşiktaş baterist aranıyor acil !!

16-18 yaş arasındayız, 15-21 yaş arası herkes gelebilir. Lütfen evinde baterisi olan bir bateriste ihtiyacımız var. Beşiktaş Kadıköy veya yakın çevrede oturan, grunge/punk/rock/heavy çalabilen bir baterist lazım. Bana ulaşmak için 05055816845 i arayın. Ciddi olmanız rica olunur lütfen gelip sallayıp çıkmayın 🖤

merhaba 12 yaşındayım Bostancı tarafındayım yaklaşık 6 senedir davul çalıyorum bu yaz iki haftalığına Boston Berklee Music College da yaz okuluna gittim ve London Rock School Drum's da grade 5 sertifikası aldım. Müzik konusunda babamın desteği olduğu için çalışmalara katılmamada bir sorun olmaz. Evde kendi elektronik davulum ve babamın amatör kayıt ortamı var. Hala müzik ile ilgili bir şeyler düşünüyorsanız performans videolarımın linklerini referans için aşağıda paylaşıyourum

merhaba 12 yaşındayım Bostancı tarafındayım yaklaşık 6 senedir davul çalıyorum bu yaz iki haftalığına Boston Berklee Music College da yaz okuluna gittim ve London Rock School Drum's da grade 5 sertifikası aldım. Müzik konusunda babamın desteği olduğu için çalışmalara katılmamada bir sorun olmaz. Evde kendi elektronik davulum ve babamın amatör kayıt ortamı var. Hala müzik ile ilgili bir şeyler düşünüyorsanız performans videolarımın linklerini referans için aşağıda paylaşıyourum

Helal olsun sana kardeşim. İleri de çok iyi bir davulcu olacaksın. Bunun ışığını sende görüyorum. Asla vazgeçmeden devam et.

Geri