Dirty Sanchez

amnesia demiş ki:
Lazy_Coder demiş ki:
Buna benzer bir programı sanırım bizimkilerde yapmışlar,kardeşim okuduğu o salak dergilerden bitanesinde görmüş..Bakalım yozlaşma,bu özenme nerde son bulucak..

Daha doğrusu salaklar yapmaya çalışıyorlar, ben gördüm ve adamın cesaret edip yapabildiği en can acıtıcı olay koltukaltına ağda yaptırmaktı. sonra da zırladı iki saat!

Hangi kanaldaydı?Okuduğuma göre inönü stadyumunun ordaki parkta bir anda canları çekmiş atlamışlar durmuşlar çalılara bunu büyük işmiş gibi anlatıyordu..Neyse ya Allah akıl fikir versin insanlara...

o program number one tv de may day adlı program alp kırsan ve caglar bimlemle sunuyo ggercektende cok ozenti program sanırım jackassta kıclarını zımbalıyolardı onu dahi yaptılar may day yazısını kıclarına zımbaladılar yane acaip ozenti off...ORJİNALLİK ORJİNALLİK!!!!

one_more_beer demiş ki:
o program number one tv de may day adlı program alp kırsan ve caglar bimlemle sunuyo ggercektende cok ozenti program sanırım jackassta kıclarını zımbalıyolardı onu dahi yaptılar may day yazısını kıclarına zımbaladılar yane acaip ozenti off...ORJİNALLİK ORJİNALLİK!!!!

İyi en azından cesaret edebilmişler kırk yılda, o alp cartcurt ağda yapılınca iki saat zırlayıp bağırdı. Bir keresinde de hayvanat bahçesine gidip, maymun kafesine girip çıktılar ve hayati tehlike yaşadıklarını anlatıp övündüler!!!
P.S: Bu topicin kültür&sanat ta olması çok yanlış, dirty sanchez de kültür veya sanatla ilgili birşey yok, bu topicin her telden de olması lazım.

ben izleyemiyorum burda dirty'i...yazlıktan çekmiyor mtv'yi...
bu arada cidden şu yerli özenti programda may day yazısını k.çlarına zımbaladılar mı? bu cesareti onlaradan beklemezdim.. :)

Jackass bunların yanında süt dökmüş kedi kalır vala.Aklımda kalan bir kaç bölümü var.Bok dolu havuza şnorkelle atlaması,tırnağına raptiye basması hep unuttum.Ya asıl önemli olan bu adamlara ne olduğunu bilen varmı?Önceden kabloluda Mtvde akşamları çıkıyodular.Bilen ?

Aslında unutmadımda site içeriğine uygun düşermi bilmiyorum forum kuralları baya uzun geldi de okuyamadım.Başka bir yerinide bisiklet tekerine sürtüyodu :p Doğallığa postmodernist bir yaklaşımları var desem heralde baya öküzlemesine bir ukalalık olur heralde :D Neyse ben diyim yinede.

Gutemensch demiş ki:
Aslında unutmadımda site içeriğine uygun düşermi bilmiyorum forum kuralları baya uzun geldi de okuyamadım.Başka bir yerinide bisiklet tekerine sürtüyodu :p Doğallığa postmodernist bir yaklaşımları var desem heralde baya öküzlemesine bir ukalalık olur heralde :D Neyse ben diyim yinede.

Uyy buna abi okuyunca suratım şekilden şekile girdi...

Bi keresinde adam kafasına raptiyeleri sokmuştu sonra raptiyenin teki kafasına takılı kaldı, zor çıkarmışlardı, gülmekten yerlere yatmıştım, çok korkmuştu çıkmıyo diye..hehe... :D

Valla bi gün bu programlarda birileri çok fena halde can vericek sonra da komple yayından kaldırılacaklar gibi geliyo bana... Giderek dozu artıyo çünkü bu işin... Jackass çok masum kaldı valla bunların yanında...

hatırladığım kadarıyla en son bunlar şöyle bi iki hafta falan bi dövüş ustası gibi bi heriften acıya dayanma(yada öyle bişey işte) dersleri aldılar.....dersler bittikten (yani her tür acıya dayanıklı hale geldikten sonra)bi yerde şov yaptılar....böle insanlar geldi bunları izlemeye falan...sahnede koptular iyice....son noktaydı artık yani....sonrada bitti..bi dahada görmedim mtv de falan....
güzeldi ....ben en çok bunları severdim... :)

ehe evet izlemiştim....hani yaptın o kadar manyaklığı bari abartma ama dimi:)

bide bi bölümünde bi psikolog bunlarla ilgili yorumlar yapıyodu....adam konuştukça görüntüleri gösteriyolardı....yarılmıştık..
tek tek her birinin psikolojisinin ne durumda olduğunu neler hissettiklerini neden böyle şeyler yaptıklarını falan anlattı... :)

izlemek isteyenlere sanırım her çarşamba 2 de veriyorlar mtvde hergünde olabilir amam snmıyorum bende çarşamba günü rastladım.20 dk aralıksız gülme vadediyorum size daha ne istiyonuz?

Jackasstan öncemi oldu sonramı oldu hatırlamıyorum ama İngilizler sanırım.Yani alakası olmayabilir.Ya en son bölümde kulağını masaya zımbaladı ya 8O

Geri