İstanbul beraber müzik yapabilecegimiz amatör grup arkadaslari arıyoruz

üniversite öğrencisi iki arkadasız 3 4 yildir muzikle ugrasiyoruz, beraber muzik yapabilecegimiz grup arkadaşları arıyoruz! Birbirimizi gelisterebilecegimiz, cover yapabilecegimiz, bestelerimizi kaydedebilecegimiz amatör bir ekip kurmak istiyoruz. Ilgilenenler yazabilir.

üniversite öğrencisi iki arkadasız 3 4 yildir muzikle ugrasiyoruz, beraber muzik yapabilecegimiz grup arkadaşları arıyoruz! Birbirimizi gelisterebilecegimiz, cover yapabilecegimiz, bestelerimizi kaydedebilecegimiz amatör bir ekip kurmak istiyoruz. Ilgilenenler yazabilir.
İstanbula yeni taşındım sahne almak istediğim bir grup arıyorum 5538475754 wpden detaylı görüşürsek sevinirim

5 yıldır fln elektro çalıyorum lead gitar olarak ama ritimde çalarım ilgilenirseniz ınstagram: denizdosar

Geri