iRig 2 bağlantıları hakkında yardım

İyi akşamlar. İrig2 almayı düşünüyorum(HD olmayanından). İrig'den kulaklıkla ses alacağımı biliyorum fakat dışarıya ses almak için küçük hoparlörlerden kullabilir miyim? Satıcıya sorduğumda 'aktif hoparlörle kullabilirsiniz' dedi. Benim merak ettiğim fotoğraflarını bıraktığım hoparlörleri kulaklık çıkışına bağlasam ses gelir mi? (ya da telefonu bluetoothla hoparlöre bağlasam) Özetle hem amfi hem kayıt aleti alacak param yok. Kulaklıkla kendime çalıp arada küçük konserler :p vermeyi düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?
10737695391794.jpg
10953393209394.jpg

İrig'lerin kulaklık çıkışından veya uygun aparat ile amfi çıkışından resimlerde görülen hoparlörlere bağlayabilirsiniz. Yalnız bluetooth la bağlanamazsınız. Sesi telefondan değil irigten alıyorsunuz. 2.1 Güzel bir ses sistemi ile daha iyi sonuç alınır. İkinci el creative 150-200 e bulabilirsiniz. Bence irig 2 hd almalısınız ikinci el bulabilirsiniz irig 2 ile arasında büyük bir fark var ister pc ye ister android veya iphone'a bağlantı kurulabiliyor. Iphone'a kuracak iseniz Tonebridge uygulamasını öneririm çalmak istediğiniz her şarkının presetleri içinde hazır ve arka planda çalışabiliyor yani üzerine youtube'dan backing track açarak eşlik edebilirsin.
Çok yüksek beklentin olmasın yalnız kısa süre tatmin eder. İlerde Referans Mönitöre ihtiyacın olacak.

Geri