Arkadaşlar bu gitarı yeni aldım fakat markasını bilmiyorum.

16 yaşındayım bi hevesle stajdan gelen maaşımla girdim bi dükkana uygun gitar bakarken 2.el bu var dediler direk kaptım biraz cahil hevesi olabilir bu gitarın markası nedir acaba ve başlangıç için beni idare eder mi ve gitar öğrenmek için taktik verebilir misiniz?

Sizin yaşınızdayken ben de böyle bir şey yapmıştım, araştırmadan Tünel'deki bir dükkandan tipi fena görünmeyen bir gitar ve 10W amfi alıp çıkmıştım. Sıkmayın canınızı, hevesiniz kaybetmemeniz daha önemli. Belki biraz daha zor olur tel yüksekliği sap ayarı vb. sebeplerle ama yine de temel şeyleri öğrenebilirsiniz. İlerde paranız olunca da yenisini alırsınız. Tavsiyem satmakla vb. uğraşmayın canınızı sıktığınızla kalırsınız. İlk iş doğruca youtube'dan temel akorları öğrenmeye başlayın :)

16 yaşındayım bi hevesle stajdan gelen maaşımla girdim bi dükkana uygun gitar bakarken 2.el bu var dediler direk kaptım biraz cahil hevesi olabilir bu gitarın markası nedir acaba ve başlangıç için beni idare eder mi ve gitar öğrenmek için taktik verebilir misiniz?
Çalmanıza bakın, şimdilik dert etmeyin markayı.
Gitar öğrenmek için "taktik" yoktur, maça çıkmayacaksanız:) Şaka bir yana, bu öyle basit bir iş değil, ama youtube üzerindeki pek çok dersten faydalanabilirsiniz.
Ömür boyu sürecek bir yolculuktur gitar öğrenmek, biraz "tıngırdamakla" başlayın işe, bakın bakalım geçici bir heves mi ,yoksa hoşunuza gidiyor mu...

Geri