Şarkı tanıtım desteği

Merhaba arkadaşlar adım İsmail Örs. alternatif diyebileceğimiz tarzdaki kendi şarkılarımı evde amatör koşullarda kaydettim ve tüm dijital platformlarda paylaştım fakat tanıtım anlamında ciddi sorunlar yaşıyorum. PR vs için gerekli mali olanağım yok. Aşağı spotify linkini bırakıyorum, şarkılar ilginizi çekerse takip ve desteklerinizi bekliyorum.
NOT: Sitede yeniyim, birbirimize destek olabileceğimiz herhangi bir sistem varsa belirtirseniz sevinirim. Herkese şimdiden çok teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar adım İsmail Örs. alternatif diyebileceğimiz tarzdaki kendi şarkılarımı evde amatör koşullarda kaydettim ve tüm dijital platformlarda paylaştım fakat tanıtım anlamında ciddi sorunlar yaşıyorum. PR vs için gerekli mali olanağım yok. Aşağı spotify linkini bırakıyorum, şarkılar ilginizi çekerse takip ve desteklerinizi bekliyorum.
NOT: Sitede yeniyim, birbirimize destek olabileceğimiz herhangi bir sistem varsa belirtirseniz sevinirim. Herkese şimdiden çok teşekkürler.

Burası daha çok karşılıklı bilgi ve deneyim paylaşımına dayalı bir forum. Bu tip promosyon çabaları açısından pek bir işe yaradığını sanmıyorum. Size şöyle de söyleyebilirim: Sitenin sahibi bu sitenin kendisine hiç bir kazanç getirmediğini söylüyor.
Sitenin en aktif yeri alım-satımdır; oradan da anlayabilirsiniz aslında niteliğini.
Foruma özellikle kendi eserlerinin tanıtımı için üye olan ve bunun dışında pek katkı yapmayan kişiler de genellikle tepki toplar. O da aklınızda bulunsun.
Kolay gelsin.

Geri