Yorumunuzu çok merak ediyorum umarım beğenirsiniz. Spotify Linki açıklamad

1) Adından da anlaşılacağı üzere, burası ağırlıklı olarak bir rock müzik forumu. Bu müziği üste para verseler dinlemem, tüketilsin diye üretilmiş "arkaplan gürültüsü" bu. Eskiden "asansör müziği" diye bir terim vardı. Bu da şimdinin asansör müziği işte. Bir süre sonra da modası geçecek. Çünkü yerine tüketilecek başka bir şey bulunacak.
2) Forum kültürü karşılıklı bilgi ve deneyim paylaşımına dayalıdır. Yani herhangi bir sosyal medya sitesi gibi değildir. O nedenle de "paylaşalım, destek olalım, iletelim..." tadında şeyler genellikle tepki çekiyor. Siteye kendi promosyonunu yapmak için üye olan kişiler çok da kabul görmüyor yani.
Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Forumun içeriğinden bağımsız müzik evrensel bir dildir anlayaşından yola çıkarak bir yorum yapacaksam.

Toplamda 13 kelime looper da dönmüş durmuş. Parçada ki emek bilgisayar ve loop station başında harcanan zamandan başka bir şey değil.
1- Bana
2- Başka
3- Bir
4- Yol
5- Bul
6 - Tüm
7- Renklerim
8- Soldu
9- Olabilirde
10- Seninle
11- Sonsuz
12- Gözlerim
13- Yorgun
Müzik nerede ? parça nerede ? emek nerede ?
Dijitalleşmenin en harika örneği bence bu hanım efendi. Artık nasıl bir filtre koymuşlar sa sanırsın SİRİ şarkı söylüyor. :)

kostümler Raised by Wolves'dan esinlenilmiş... hatta Serpent de öyle.. başarılı
sözleri de beğendim... kadının cinsel obje olarak metalaştırılmasını iki meme gördün teması ile çok net eleştirmiş
ringtone yapılır.... tam not.

Geri