İstanbul Istanbul Kadıkoy de bırlıkte muzık yapabılecegım grup arıyorum

7-8 Senedır hobı olarak davul calıyorum. Daha once lısede falan sahne almıstım. Kendı elektronık davulum var. Kadıkoy de oturuyorum. Eglenebılecegımız kafamıza gore coverlar yapabılecegımız bır grup arıyorum. Youtube kanalımı buraya bırakıyorum ılgılenen olursa bakabılır
Aga bende solo gitaristim yabancırock. Metal,Hard rock, blus hepsini çalarım cover falanda yapıyorum takılmak istersen 0553 917 10 04

7-8 Senedır hobı olarak davul calıyorum. Daha once lısede falan sahne almıstım. Kendı elektronık davulum var. Kadıkoy de oturuyorum. Eglenebılecegımız kafamıza gore coverlar yapabılecegımız bır grup arıyorum. Youtube kanalımı buraya bırakıyorum ılgılenen olursa bakabılır
Merhaba Provalarımızı düzenli ve genellikle İstanbul tarafında (Kadıköy) haftasonları alıyoruz. Çaldığımız türler daha çok Metal, Glam metal, Rock,Hard rock... (türkçe veya yabancı farketmiyor.)
Cover haricinde elimizde bir çok bestemiz var grupça bunlar üzerine de çalışma yapıyoruz. Ekip çalışmasına ve her türlü fikre açık insanlarız.Sahne hedefi olan bir grubuz. Hepimiz 23 yaşlarındayız. Tarzın tam olarak nedir ? Çalımımıza bakmak istersen instagram sayfamızdan bakabilirsin bizim hakkımızda fikrin oluşur.Teşekkürler

bloodycherrypieband

Geri