Blackstar ID:Core 10 vs. Marshall G215rcd 30 Watt

Merhaba,
Elektro gitara yeni başlayacağım amfi seçiminde kararsız kaldım biri 'Blackstar ID:Core 10' diğeri ise 'Marshall G215RCD 30 Watt'.
Blackstar amfisiyle ilgili internette pek çok bilgiye ulaştım fakat, marshall amfisiyle ilgili pek bir şey bulamadım. Hangisini tercih etmeliyim sizce? teşekkürler.

Alacağım gitar: Squier Bulletstrat Hss

internette pek çok bilgiye ulaştıysan bu başlığı da görmüşsündür....

ayrıca o neolitik çağdan kalma marshall'ı nereden buldun :) .... kötü demiyorum, sözkonusu iki amfi aynı cümlde bile geçmez ona şaşırdım, başka çağlara ait ikisi de....

3 Sene Boyunca ID Core 10 Kullandim. Sanirim alinabilecek en iyi baslangic amfilerinin basinda geliyor. Ses seviyesi ev icin fazla bile. Efektler baslangic icin fazlasiyla yeterli. Bilgisayara baglayip daha detayli ayar yapma imkani hatta vasat seviye bir kayit alma olanigi bile var. Diger amfiyi hic duymadim daha önce. Onunla ilgili bir sey diyemem.

Merhaba,
Elektro gitara yeni başlayacağım amfi seçiminde kararsız kaldım biri 'Blackstar ID:Core 10' diğeri ise 'Marshall G215RCD 30 Watt'.
Blackstar amfisiyle ilgili internette pek çok bilgiye ulaştım fakat, marshall amfisiyle ilgili pek bir şey bulamadım. Hangisini tercih etmeliyim sizce? teşekkürler.

Alacağım gitar: Squier Bulletstrat Hss
Marshall'ın bu modeli ile ilgili bir bilgi bulamaman çok normal. Bu amfi 2000-2003 yılları arasında üretildi.

internette pek çok bilgiye ulaştıysan bu başlığı da görmüşsündür....

ayrıca o neolitik çağdan kalma marshall'ı nereden buldun :) .... kötü demiyorum, sözkonusu iki amfi aynı cümlde bile geçmez ona şaşırdım, başka çağlara ait ikisi de....
sahibinden'de :D konu için teşekkürler

Geri