Fender Mexico HSS için bridge manyetik değişimi hk.

Arkadaşlar merhaba,

Gitarım bu; Fender Player Stratocaster HSS Akçaağaç Klavye Black Elektro Gitar

Default Manyetikler;

H - Player Series Alnico 2 Humbucking
S - Player Series Alnico 5 Strat Single-Coil
S - Player Series Alnico 5 Strat Single-Coil

Humbucker manyetiğini asıl değiştirme maksadım siyah bir humbucker a geçmek. (Gitarı özelleştirmek benim için aşırı önemli) Bu değişim vesilesiyle daha kaliteli bir humbucker takmak da istiyorum. Bu sistem için ne önerirsiniz acaba? Ayrıca üzerindeki humbucker manyetiğini satmaya kalksam kolay şekilde alıcı bulabilir miyim fiyat bandı güncel piyasada ne olur tahminlerinizi alabilir miyim? Teşekkürler şimdiden.

Player strat humbucker manyetigi bence çok spesifik ton arayisiniz veya üst seviye gitar deneyimi ile nuanslari önemseyen yapınız yoksa gayet güzel ton veren hoş manyetikler. Hem vintage strat tadını bozmuyor hem de single manyetiklerle uyumu guzel. O yüzden siyah folyo gibi birseyle kaplamak veya boyamak seçeneğini de düşünün. Illa değiştireceğim, para cok derseniz ikinci elde cok para karsiligi beklentiniz olmasin.

Player strat humbucker manyetigi bence çok spesifik ton arayisiniz veya üst seviye gitar deneyimi ile nuanslari önemseyen yapınız yoksa gayet güzel ton veren hoş manyetikler. Hem vintage strat tadını bozmuyor hem de single manyetiklerle uyumu guzel. O yüzden siyah folyo gibi birseyle kaplamak veya boyamak seçeneğini de düşünün. Illa değiştireceğim, para cok derseniz ikinci elde cok para karsiligi beklentiniz olmasin.
Teşekkürler hocam yorumun için.

Geri