PRS SE Custom'24 almak hakkında

1900 ton kullanırım demiyorum tabii, derya diyorum.
Benim 3 tane tonum var. Temiz ve berrak bir clean ton, crunchta Amerikan hard rock gruplarının akıcı ritm distortion tonu(opsiyonel olarak burada gaini kıstığımda clean ve crunch arasında kalan kırçıllı bir ton daha versin), son olarak güçlü ve sert bir metal tonu(gaini köklediğinde kafa-kemik kırma sesi verirse makbuldür). Fazlası zarar. Katana Librarian'da default olarak gizli 30 farklı amfi tipinde bile bir ara kaybolunca Katananın kendi tonlarına döndüm. Teomanın şarkısındaki çok kadın hiç kadındır oğlum yalnızlıktır sonu misali çok ton hiç tondur.

Son düzenleme:
Benim 3 tane tonum var. Temiz ve berrak bir clean ton, crunchta Amerikan hard rock gruplarının akıcı ritm distortion tonu(opsiyonel olarak burada gaini kıstığımda clean ve crunch arasında kalan kırçıllı bir ton daha versin), son olarak güçlü ve sert bir metal tonu(gaini köklediğinde kafa-kemik kırma sesi verirse makbuldür). Fazlası zarar. Katana Librarian'da default olarak gizli 30 farklı amfi tipinde bile bir ara kaybolunca Katananın kendi tonlarına döndüm. Teomanın şarkısındaki çok kadın hiç kadındır oğlum yalnızlıktır sonu misali çok ton hiç tondur.
Benim amfinin kanalları da bir nevi öyle zaten. 2 clean, 2crunch, 2 overdrive kanalı var. Katana'nın kendi tonlarına dönmüş olmanız da şaşırttı açıkçası. Bakalım, alınca görürüz inşallah.

Yurt ortamında katana gibi amfileri tavsiye etmem. Ne kadar az yer kaplayan bir şey olursa o kadar iyidir :D Amfi konusunu bence henüz yurda geçmediysen, geçtikten sonra degerlendirmelisin.

O fiyat aralığında ise yeni model schecter gitarlara bakmanı tavsiye ederim.

Geri