İzmir Keyifli müzik yapıp, eğlencesine kayıt alabileceğim arkadaşlar arıyorum. (izmir/ Bostanlı)

Merhabalar, öncelikle söylemem lazım ki iyi bir enstrüman çalan biri değilim. Ancak müzik ve müzik aletlerine aşık biri olduğum için, en büyük hobim oldu. Odam da küçük bi müzik köşesi yarattım. ( 2 gitar, 1 çello, loopstation, mic vs vs var şuan) Pc de kayıt almayı bilen biri var ise keyfli çalışmalar yapabiliriz. Amaç hem eğlenmek hem ortaya güzel şeyler çıkarmak. :) İnstagramdan ulaşabilirsiniz ; batuacar

Selam dostum aynı düşüncelere sahip biri olarak neler yapabiliriz bakmak ve tanışmak isterim gitar çalıyorum ney üflüyorum kayıt programlarına iyi kötü hakimim ozgrcvrm instgram adresim düşünürsen yazabilirsin

merhaba hem davulcuyum hemde kayıt mix mastering gibi müzik teknolojilerine hakimim tecrübem var yazılım ve donanım kullanmayı biliyorum beraber bir seyler yapabiliriz karsıyakalıyım

selam, aydın kuşadasında yaşıyorum ama izmire sık sık gelip gidiyorum. kendimi geliştirebileceğim, eğlenceli vakit geçirebileceğim iyi anlaşabileceğim bir grup kurmak ya da dahil olmak istiyorum. vokal ve gitaristim ilgilenirsen 05459401898

Selamlar. Ben de Bostanlı'da oturuyorum ve hobi olarak şarkı söylüyorum. Daha çok eski yerli,yabancı rock ve 90lar pop. Eğlence ve vakit geçirip müzik paylaşımı amaçlı bir grup arayışındayım. Hala vokal arayış varsa konuşabiliriz dm atarsan. :)

Son düzenleme:
Geri