İdea

Benim acimdan degisik durumlar soz konusuydu konsere dedemlerin gelmesi gibi onlara eslik ettim cikista gercekten telafi etcem en yakin zamanda kendi adima tesekkur ediyor ve ozur diliyorum...

Bu arada ozan dedigin gibi snare in bende farkindaydim ama cok gec olmustu ugrasamadim ben pek memnun degildim davul soundundan tesekkur ederim benimle ilgilendiginiz icin 😛

OoO!!!
Beyfendi hiç karşılaştığımızda söylemiyosun?!
İnsan bir davet eder "konserimiz var gel" gibisinden..
Bu arada bizim Bugra bey de bu gruptaymış sanırım...
En yakın zamanda sizi izlemek isterim...
Başarılar...

2 hafta uzaklaştık ya hemen verin siz verin konser de verin 😆 Gönül isterdi seğredelim arkadaşlarımızın konserini ama olmadı bir dahaki beraber olsun artık bari :roll:

ya arkadaşlar idea süper
kayıt çok güzel olmuş, benim önceki kayıtta ve şarkılardaki eleştrilerim vardı ki bunları kendileri bilir çok tarışmıştık;_ şimndi diyecek bir şey bulamıyorum.
konser de herhadle güzledir.
ama gelelim buğra'ya: elime bir geçiriyim gerisi allah ne verdiyse, kendisi bilir sebebini...bu arada orçun bas gitarı baya ilerletmiş sanırım. kayıtta "oh be sonunda bası bas gibi çalmış" dedim.

kuntumut demiş ki:
ya arkadaşlar idea süper
kayıt çok güzel olmuş, benim önceki kayıtta ve şarkılardaki eleştrilerim vardı ki bunları kendileri bilir çok tarışmıştık;_ şimndi diyecek bir şey bulamıyorum.
konser de herhadle güzledir.
ama gelelim buğra'ya: elime bir geçiriyim gerisi allah ne verdiyse, kendisi bilir sebebini...bu arada orçun bas gitarı baya ilerletmiş sanırım. kayıtta "oh be sonunda bası bas gibi çalmış" dedim.

ben de seni elime geçirdiğimde ....

derim..

selamlar ben de bugra grubun vokalisti...
uzun sure sonra geldim...
desler icin cok tesekkurler...insallah ilerde iyi seyler basarcaz bunun icin cok calısıyoruz...
burada burdan surgune caner ve kıvanca selamlar saygılar...

Geri