Elektro gitari müzik setine baglama

Gitarı bilgisayara, bilgisayarı da müzik setine bağlarsanız daha iyi olabilir. Sesi ayarlayacak bir uygulama olmadan direkt gitarın clean sesi ya da varsa pedallar sadece müzik setiyle çok kötü duyuluyor, yıllar önce denemiştim, pek kullanılacak gibi olmadığını hatırlıyorum.

Ha bağlanılır ve ses alınır elbette ama pek iyi olmuyor. Varsa müzik setinin line-in gibi bir girişinden bağlamak mikrofon girişinden bağlamaktan daha iyi sonuç veriyordu. Her ihtimale karşı tüm ses ayarlarını kısık şekilde deneyin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Gitarı bilgisayara, bilgisayarı da müzik setine bağlarsanız daha iyi olabilir. Sesi ayarlayacak bir uygulama olmadan direkt gitarın clean sesi ya da varsa pedallar sadece müzik setiyle çok kötü duyuluyor, yıllar önce denemiştim, pek kullanılacak gibi olmadığını hatırlıyorum.

Ha bağlanılır ve ses alınır elbette ama pek iyi olmuyor. Varsa müzik setinin line-in gibi bir girişinden bağlamak mikrofon girişinden bağlamaktan daha iyi sonuç veriyordu. Her ihtimale karşı tüm ses ayarlarını kısık şekilde deneyin.
Gitari bilgisayara baglamak icin nası bi dönüştürücü kullanıcam atabilirmisiniz

Aratınca bu geldi sadece örnek olarak atıyorum, bunu alın diye değil yani :)

Jack ucuna bunu bağlayıp bilgisayarın varsa line-in girişinden yoksa mikrofon girişinden bağlayabilirsiniz. Bilgisayar için kurulum biraz meşakkatli olabilir, biraz araştırmanız gerek. Ses kartı olmadan gecikme sorunu yaşamamak için asio4all var, zaten bunlar en temel bilgiler ama her adımda bir sorun çıkabilir, adım adım giderek sorunu çözebilirsiniz.

Gitarı bu şekilde bağladıktan sonra bilgisayarı da müzik setine bağlayacaksınız ve işlem tamam olacak.

Geri