İstanbul davulcu araniyor/ Istanbul

arkadaslar selamlar.tamamen keyfi blues,blues rock,stoner sularinda seyir yapabilecegimiz davulcu ihtiyacimiz var.yas farketmez.uber enstrumanistler degiliz.dedigim gibi tamamen keyfi, evde calmaktan cok baydık.universite zamaninda cesitli grup deneyimlerimiz oldu.eglenmek istiyoruz.ilgilenirseniz 05392562705 numaradan yaziverin.tesekkurler...

merhaba 13 yaşındayım İstanbul Bostancı tarafındayım yaklaşık 6 senedir davul çalıyorum bu yaz iki haftalığına Boston Berklee Music College da yaz okuluna gittim ve London Rock School Drum's da grade 5 sertifikası aldım. Müzik konusunda babamın desteği olduğu için çalışmalara katılmamda bir sorun olmaz. Performans videolarımın linklerini referans için aşağıda paylaşıyorum ilgilenirseniz aklınızdaki bir şarkı için kayıt gönderebilirim. Müzik konusunda babamın desteği olduğu için çalışmalara katılmamda bir sorun olmaz.
https://www.youtube.com/channel/UC6zU_AjWa50KaVeDLCkpR8g/videos

tibet tuter (@tuter.tibet) • Instagram photos and videos

arkadaslar selamlar.tamamen keyfi blues,blues rock,stoner sularinda seyir yapabilecegimiz davulcu ihtiyacimiz var.yas farketmez.uber enstrumanistler degiliz.dedigim gibi tamamen keyfi, evde calmaktan cok baydık.universite zamaninda cesitli grup deneyimlerimiz oldu.eglenmek istiyoruz.ilgilenirseniz 05392562705 numaradan yaziverin.tesekkurler...
Arayış devam ediyor mu? Alp 0 542 556 44 70

Geri