Elektro gitarda ilerlemek için yardım

İyi günler forum üyeleri, genel olarak sorumla ilgili açılmış konuları inceledim fakat istediğimi bulamadım hepsine göz atma şansım yok tabii ki. Ben yaklaşık 1 senedir elektro gitar çalıyorum genel olarak tablar üzerinden ilerliyorum ve teknikleri (bend, slide vs.) videolardan taklit etmeye çalışıyorum. Genel olarak hayatımda hiç müzikle uğraşmadığımdan nota, gam, pentatonik, vs. hiç birini tam anlamı ile bildiğimi söyleyemem. Ayrıca çok gençte sayılmadığımdan öğrenmem pek verimli geçmedi. Selim Işığın udemy kursunu almıştım fakat tam anlamı ile oda istediğimi karşılamadı. Tabiri caizse böyle salağa anlatır gibi anlatan bir kurs, kitap, herhangi bir kaynak vs. var ise ya da ayrı olarak şöyle çalışmalısın diye önerilere açığım. İngilizcede olabilir sıkıntı olmaz benim için. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim hepinize iyi forumlar.

Can Gümüş.

Verdiğim Linkte adamın kimlerden ve hangi okullardan eğitim aldığını, kimlerle çalıştığını ve nerelerde eğitim verdiğini ayrıca kendisini de arayarak şuan hangi ülkede ne olarak bulunduğunu SOR.

Sonra buraya tekrar gel yaz. Yaz ki gitar eğitmeni arayanlar doğru adrese yönelsin.

Geri