Ünlü gitaristlerin gitar fotoları

Kullandığı gitarist tarafından efsaneleşmiş,müzayedelerde uçuk fiyatlarlara alıcı bulan gitarlardan bahsedilen bir başlık olsun diye düşündüm :) ilk gitarın resimlerini ben ekleyeyim;

Eric Clapton dan ünlü Blackie

dimebag darrelldan

BodyFromHell_jpg.jpg

HeadFromHell_jpg.jpg

FireplaceFromhell_jpg.jpg

Jimi Hendrix sahnede birden fazla mı gitar yaktı oyle degilse benim izlediğim neydi ? =))

Benim izlediğim videoda pembeli falan şekilli mekilli birşey yakıor.Hatta wild thing calıyo sonra gitarla arasında degisik bi etkilesim yasadıktan sonra gitarı yakıp ardından yere vurarak kırıyor.Parçalarıda izleyenlere sallıyodu. =)))

be4iforget demiş ki:
Jimi Hendrix sahnede birden fazla mı gitar yaktı oyle degilse benim izlediğim neydi ? =))

Benim izlediğim videoda pembeli falan şekilli mekilli birşey yakıor.Hatta wild thing calıyo sonra gitarla arasında degisik bi etkilesim yasadıktan sonra gitarı yakıp ardından yere vurarak kırıyor.Parçalarıda izleyenlere sallıyodu. =)))

evet pek çok gitar yaktı sahnede,resimdeki gitar hendrix in yaktığı ''ilk''gitar :)

metallica_kirk_hammett.jpg

Kirk'ün bu gitarını ne zaman görsem için gidiyor.. gitar üzerindeki tema "The Mummy" filmine ait..

Gitarın özellikleri:

Neck-Thru-Body construction, Alder Body, Maple Neck, Rosewood Fingerboard, Mummy head inlays, Black Hardware, Floyd Rose Tremolo bridge, 24 Extra Jumbo Frets, 2 EMG-81 Humbuckers..

Daha geçen gün o ortadaki 'Sahara' temalılardan birtanesi satıldı biryerlerde. TR'de değil tabi de, Amerika'daydı diye hatırlıyorum. Esasen sadece Japon piyasası için üretilmiş, çok nadiren bulunan bir gitar.

Kısaca Suhr olsun Ibanez olsun her türlü Reb Beach modellerinin hastasıyız ailecek :)

Fotoğraflar için teşekkürler.

Geri