Başlangıç - Orta Seviye Elektro Gitar

Merhaba ben akustik gitar çalıyorum. Başlangıç - Orta Seviye arasında bir seviyedeyim. İlerlemek istiyorum ama elektro gitar ile ilerlemek istiyorum. Les Paul, SG gibi kasaların hastasıyım. Ancak biliyorsunuz bu kasaların hep Gibson markaları kaliteli. Öncelikle maalesef ailem çok destek vermiyor bu konuya. Klasik aile, elinde akustik var çal işte ne elektrosu diyor. Ben kendi imkanlarımla almak zorundayım. -ailemden biri kişi destek çıkacak gibi, oda en fazla 1000 TL ekleyebileceği için çok destek yok dedim- Epiphone Les Paullar çok güzel gibi ancak ben daha çok onların alt modellerinden sormak istiyorum ve önerilerinizi almak istiyorum. Epiphone SG Special VE'yi ve Epiphone Les Paul Special VE modellerini en azından beğendim. Cebime şimdilik uygun gibi duruyor. Önerileriniz nelerdir, şimdiden teşekkürler. (Sonradan ekleme yapıyorum. Cort ve Kozmos Les Paullara ne dersiniz? Les Paul tonunu yakalayabilir miyim? Kullanışlı mıdır?)

Ya da linç gelmeden düzelteyim… LP tonu var ama eski harbi iyi dönem USA LP’lerden birini bir JCM amfiye filan girersen kendine has bir tınısı var ama alt seviye gitarlarda o iş sadece LP imajından ibaret…

Geri