DT 770 Pro 80 Ohm + Audient İd4 mk2 Sorular

Merhaba herkese,

Elimde Dt 770 80 ohm kulaklık var, bunu Audient id4 mk2 ile kullanmak istiyorum.

Kimisi bu ohm değerindeki kulaklıkları sağlıklı bir şekilde beslenebilmesi için kulaklık amfisine ihtiyacı olduğunu kimisi de interface’in dahili headphone amfisi kulaklığı sürebilmesi adına yeterli olduğunu savunuyor. Açıkçası biraz kafam karıştı.

Bu noktada, bu ikiliyi ya da eş değerde interface’ler ile kullanan kişilerin tecrübelerini ve düşüncelerini ya da ses kartı önerilerini merak ediyorum.

Bende 250 Ohm DT990 Pro var, ses kartı ise Id14 (mk1), sesi yarısına kadar açsam fazla fazla yetiyor.
250 Ohm dahil rahatlıkla sürülebiliyor, bir alt modelde de sürülebilir diye düşünüyorum. Ben de zamanında haftalarca gece gündüz araştırmıştım.
Yetmeyeceğini düşünmüyorum Id4'ün. Tercih edilebilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Audient id4 mk2 80 ohm'luk DT770'i bence sürer. Ses kartı için max çıkabileceğiniz bütçe nedir ?

Cevabınız için teşekkür ederim. Bu ses kartının 600 ohm’ye kadar besleyebildiği söyleniyor ancak 250 ohm’lik model çok sağlıklı çalışmaz diye düşünerek 80 ohm’liği tercih ettim.Bütçe olarak 3 ile 4k arası benim için okaydir. Ama tavsiyelerinizi de dikkate alırım.

Geri