Satılık Blackstar ID:Core 10 V2

Takasa
Kapalı
Fiyat
3500
Para Birimi
TL
Öncelikle merhaba. Amfiyi satma sebebim ekipman yükseltmek istediğim içindir ve alacak arkadaşa da bu amfi şimdiden hayırlı olsun. Kendisi ilk amfimdir 2020 Temmuz ayının 31. gününde doremusic'den online olarak satın aldım. Amfim gerçekten temizdir kozmetik veya herhangi bir arızası yoktur. Sürekli temiz tuttum ve özenli olarak kullandım. 1 kez okula götürmüştüm arkadaşlarla takılmasına onun dışında hiç dışarıya çıkarmadım. Halen aktif kullanıyorum başka amfim yok teknik özellikleri lütfen internetten araştırın örnek olarak gitar teknikleri 20w versiyonunu incelediği bir videosu var 10 ile 20 arasındaki fark footswitch desteği ve biraz daha büyük haporlör olması onun dışında herşey aynı orayı referans alabilirsiniz. Kutusu faturası halen duruyor bir tane kullanım kılavuzu tarzında birşey de vardı ama kayboldu galiba onu biraz araştırmam lazım evde zaten internette var ama olsun. Bu güne kadar 1 kez garantiye gitmedi veya hiçbir arıza çıkarmadı. Adaptör değişimi de yapmadım halen aynı adaptör ile kullanıyorum. Anlatacak birşey kalmadı ama sormak istedikleriniz varsa özelden yazabilirsiniz. Fotoğraf koymadım siz bana buradan yazın özelden telefon numarası vereyim whatsapp dan fotoğraf ve video yollayabilirim.

Geri