Blackstar dan Crate Amfiye geçmek

Sorum basit arkadaşlar şuanda Blackstar ID Core 10 V2 kullanmaktayım bildiğiniz gibi 10W ve 2 adet 3" hoparlöre sahip bir amfi

Geçmek istediğim amfi ise Crate Flexwave 65/112 adlı 65W yanlış bilmiyorsam 1 adet 12" hoparlöre sahip bir amfi

Sizce bu geçiş mantıklı olur mu artık dijital seslerden çok , daha gerçek seslere geçmek istiyorum , pedal falan almayı düşünüyorum ilerleyen dönemlerde ama daha para biriktirip lambalı amfi mi almalıyım bilmiyorum

dijital sesten "gerçek" seslere geçmek...?

Crate en az 20 yıllık amfi çok da matah. bir şey değil... 12 inch de tek başına bir kriter değil... amfi konusunu biraz daha araştır derim...

Sırf merak ettim bu antika nerede diye, sanırım DORE Outlet'te bir ilan var onu almaya niyetlendin... ki oysa zaten tamir görmüş vs...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet hocam oralara bakınıyordum bir de gözüme bir schecter gitar çarptı ama sapı banshee 6 gövdesi super shredder gibi var mı bilginiz yoksa ben mi bulamadım modeli çünkü her ne kadar banshee yazmış olsalar da o model banshee değil bence
dijital sesten "gerçek" seslere geçmek...?

Crate en az 20 yıllık amfi çok da matah. bir şey değil... 12 inch de tek başına bir kriter değil... amfi konusunu biraz daha araştır derim...

Sırf merak ettim bu antika nerede diye, sanırım DORE Outlet'te bir ilan var onu almaya niyetlendin... ki oysa zaten tamir görmüş vs...

Benim diyeceğim her şey bu başlıkta... fazlası yok... zaten Katana'ya benden daha meraklı bir sürü insan var :) .. sonuçta şu an karşımda Katana değil Blackstar Silverline bana bakıyor...

Geri