YEŞİLLENDİRELİM LÜTFEN

Bu ilk başlığım umarım son olmaz şimdi yaklaşık 1 2 aydır elektro çalıyorum ama tam verimli değil bir iki parçayı yarım yamalak anca çalıyorum şuan ki gitarım masterwork model falan bile yok ikinci el almıştım muhtemelen çalıntı bir gitardı her neyse yeni bir şeylere geçmek istiyorum jackson hakkında yorumlarınızı merak ediyorum her açıdan değerlendirebilirisniz
Jackson JS11 Dinky 2-Point Tremolo Amaranth Klavye Gloss Black Elektro Gitar Fiyatı, Özellikleri | Zuhal Müzik
teşekkürler

Bu ilk başlığım umarım son olmaz şimdi yaklaşık 1 2 aydır elektro çalıyorum ama tam verimli değil bir iki parçayı yarım yamalak anca çalıyorum şuan ki gitarım masterwork model falan bile yok ikinci el almıştım muhtemelen çalıntı bir gitardı her neyse yeni bir şeylere geçmek istiyorum jackson hakkında yorumlarınızı merak ediyorum her açıdan değerlendirebilirisniz
Jackson JS11 Dinky 2-Point Tremolo Amaranth Klavye Gloss Black Elektro Gitar Fiyatı, Özellikleri | Zuhal Müzik
teşekkürler
Doğru düzgün yanıt almak itiyorsanız başlığı değiştirmenizi öneririm.
Burası biraz eski kafalı bir site. Öyle söyleyeyim.

masterwork diye bir gitar var ve biri bunu çalmış /hırsızlık anlamında)... sonra başka biri de para verip almış....
forum adabı ve iletişim nezaketinden uzak diye şöyle bakıp geçtim ama son anda üstteki mevzu ilgimi çekti :)

Eski kafalılıktan değil de bir forumun olmazsa olmazı başlıkların içeriği olabildiğince düzgün anlatmasıdır. Yani forumun birçok şeyini eleştiririm ama bu konudaki tutum eski kafalılıksa ona lafım olamaz. Başlıkta karakter sınırı falan da olmadığından içeriği başlığa koyuyorlar ki tıklamadan okunsun :D

Bu başlık bana ekşi sözlüğü anımsattı :) Dikkat ederseniz içeriğe giremedik bile, umarım son başlığınız olmaz ama forum mantığının genel kabul görmüş kurallarına da uymak lazım, yoksa ortaya karışık bir şey çıkıyor.

ne anladınız hocam başlıktan
Sorun kısmen bu zaten.
Başlığı düzgün yazdığınız zaman, kimin ne anlayacağından şüphenizin olmaması gerekir. Bu soruyu sormanıza gerek kalmamalı yani.
Başlıktan ben ne mi anladım? Kayıtısz-ciddiyetsiz-laubali bir tavır anladım aslında. İçeriği anlatma derdi yok; "ilgi istiyor".
Niye peki? Neden bir başkasının başlığına değil de, buna ilgi gösterilsin?
Bir diğer sıkıntı da burada işte...
Bu forumda sorunu başlıkta özetlemek adettendir. Yeşillendirme talep etmeyiz, soruyu yazarız. Böylece ilgil-bilgili birisi gelip, "yeşillendirir".

gitar ve müzik ile ilgili bildiklerimin yarısını bu forumdan öğrenmiş olabilirim özellikle ilk başlarda... bir kere olsun kıraathane basan zabıta gibi n'abyonuz gençler bi itlik serserilik yok di mi tarzında başlık açmadım... çok faydasını gördüm... barrios güzel anlatmış zaten, her şey iyi iletişimden, o da iyi soru sormaktan başlar...
Jackson giriş seviyesi modeller için forumda onlarca kez tartışma döndü bu arada, başka başlıkları da karıştırabilirsin...

Geri