STEVE VAİ GİTARIMI İMZALADI

merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi dün steve vai istanbuldaydı bende konsere gittim gitarımıda yanımda götürdüm konserin sonuna doğru steve birşeyler imzalamak için sahnenin önüne geldi kalabalığın arasından gitarım var diye izin isteyerek sıyrıldım sağolsunlar izin verdiler ve stevede beni gördü gelip gitarımı imzaladı bazı arkadaşlarım sat diyor ancak imzalı gitarlar için ekstra ücret ödeniyormu bilmiyorum ve ben bu gitarı ölene kadar saklamak istiyorum imzayı nasıl kalıcı hale getirebilirim bilgisi olan varmı 16819962660368764538447089494138.jpg16819964543692354443256481229470.jpg

Sanki sizin gitarı imzalamamış da paraf atmış. Aşağıya feyzli bir abimizin Jem 7'sinin üstündeki imzayı bırakayım.

159593 eklentisini görüntüle

Giriş seviyesi bir gitara ek bir değer katmaz, üstüne ince bir vernik attırarak kalıcı hale getirebilirsiniz.

Abi buraya kompozisyon yazmış, ne imzası. Babangile selam söyle kısmını da headstocka yazdığı rivayet olunur hatta.

bazı arkadaşlarım sat diyor ancak imzalı gitarlar için ekstra ücret ödeniyormu bilmiyorum ve ben bu gitarı ölene kadar saklamak istiyorum

Çok seviyorsun anladığım kadarıyla vai’yi, o zaman satmana veya fiyat konusuna araştırma yapmana gerek yok, düşündüğün gibi bu özel hatırayı saklamalısın bence de. Şahsen dave amca benim gitarları imzalasa onları bırak satmayı noterden vasiyete şerh düştürürüm bu gitarları 3 kuşak satamazsınız diye. :)

waow diablo hemde sv imzalı 🙃

arkadaşlarım sat diyor ancak imzalı gitarlar için ekstra ücret ödeniyormu bilmiyorum
Ölene kadar saklama niyetin varsa bence bunu kısmı atla . Artı imza atarken başka biri fotoğrafını çekseydi daha anlamlı olurdu. Bu şekilde çoğu kişi inanmaz .

Geri