Allah'ını seven bana sıfır Marshall Jackhammer JH-1 pedalını bulsun

Merhaba Arkadaşlar,

Marshall Jackhammer JH-1 pedalının sıfırını hiçbir yerde bulamıyorum. Sitelerde satışı kalmamış gözüküyor. Herhangi bir butik müzik mağazasında veya çok iyi kondisyonda bir arkadaşında bu pedalı gören duyan var mı? Hemen satın almak istiyorum.

Sahibinden'de olan ilanlar temiz durmuyor maalesef.

Dosyalar

• marshall-jackhammer.webp
    marshall-jackhammer.webp
    17.6 KB · Gösterim: 177
Yukarıdaki arkadaşın pedalı gayet sağlam ve temiz görünüyor. Uymadi mi? Sahibindendeki ilanlar da mı uygun değil? Gayet iyi kondisyonda görünüyor.
Sıfırını bulamazsınız, uzun süredir üretimi ve satışı yok bu ürünün. Yurtdışında da yok maalesef.

Yukarıdaki arkadaşın pedalı gayet sağlam ve temiz görünüyor. Uymadi mi? Sahibindendeki ilanlar da mı uygun değil? Gayet iyi kondisyonda görünüyor.
Sıfırını bulamazsınız, uzun süredir üretimi ve satışı yok bu ürünün. Yurtdışında da yok maalesef.
Arkadaş Norveç'te. Kargo ücreti pedalın fiyatından fazla tutuyor maalesef. Evet arkadaşın pedalı çok iyi kondisyondaydı. Sahibindeki ilanlar pek o kadar hoşuma gitmedi ama devamlı oraya ve buraya bakacağım.

Bİr yerlerde gören duyan olur ve haber verirse çok sevinirim.

Arkadaş Norveç'te. Kargo ücreti pedalın fiyatından fazla tutuyor maalesef. Evet arkadaşın pedalı çok iyi kondisyondaydı. Sahibindeki ilanlar pek o kadar hoşuma gitmedi ama devamlı oraya ve buraya bakacağım.

Bİr yerlerde gören duyan olur ve haber verirse çok sevinirim.
Yurtdışındaki ilanlara baktım sizin için. Sıfır yok hiçbir yerde. Ikinci eller de sahibindendeki fiyatlarla benzer.
Temizlik ayarindaki kriteriniz nedir bilmiyorum ama sağlam çalışan var epey piyasada ikinci el. Ufak tefek çizik olsa da.
Illa sıfır veya sıfır ayarında olsun derseniz imkansız malesef

Ben Norveçteyim. 3 yıldan önce de Türkye'ye gelemeyeceğim. Pedal arayan bu arkadaşımıza da belirttim. 3 yıl içerisinde satın almamış olursa gelmeden önce yenide mesaj atarım pedalı gelirken getiririm isterse.
Başkada yapabileceğim hiç bir şeyim yok. 100 euro pedala saysak Norveç'ten Türkiye'ye 130 euroya yakın nakliye ücreti çıkarıyorlar saçma bir şekilde. Biliyorum Türkiye'de kaldığım dönemlerde Norveç'teki bir enstrüman dükkanından çok alışverişim oluyor. Yani yazık günah dolandırmak olur benimkisi insanı.

Bana saçma geliyor yaptığınız, neden mi? Şu an sahibindende 3 tane ilan var ve hepsi de sağlam görünüyor.
Evet ikinci el ama ufak kozmetik detaylara takılmayın. YOK bu ürünün sıfırı hicbiryerde. Ne Türkiye'de ne de yurtdışında. Bunu kabullenin artık. Ikinci el olanlardan bulabildiğimiz en temizini alın en iyisi. Daha da başka beklentiler içine girmeyin boşuna.
P.S. daha önce denediniz mi bu pedalı?

Geri