İstanbul Rock/Metal vokal arıyoruz

Merhaba
Bir çok vokal ile görüştük. Ancak aldığımız yanıt hep aynı oldu. "Bu tarz okuyamam, bu şarkılara çıkamam".
Arayışımız illaki profesyonel veya amatör bir vokal olsun değil. Kendine özgün tarzı, yorumu olan Türkçe sözlü rock/metal vokal yapacak arkadaş arıyoruz. Kadın veya Erkek vokal diye bir kriterimiz yok.
Ortak bir noktada anlaşırsak bir kaç ay için de vokal kaydına başlayıp sonrasında şarkılarımızı dijital platformlarda yayınlayacağız.
Teşekkürler

Merhaba
Bir çok vokal ile görüştük. Ancak aldığımız yanıt hep aynı oldu. "Bu tarz okuyamam, bu şarkılara çıkamam".
Arayışımız illaki profesyonel veya amatör bir vokal olsun değil. Kendine özgün tarzı, yorumu olan Türkçe sözlü rock/metal vokal yapacak arkadaş arıyoruz. Kadın veya Erkek vokal diye bir kriterimiz yok.
Ortak bir noktada anlaşırsak bir kaç ay için de vokal kaydına başlayıp sonrasında şarkılarımızı dijital platformlarda yayınlayacağız.
Teşekkürler
Selam 4 senelik vokalist&prodüktörüm 2 grup denemesi yaptım her tarza sesim gider sadece yapılan müzik kaliteli olsun. Orta seviye mix mastering bilgim var.
insta 340flow

Şarkı söylemeye uzun süredir çalışıyorum ve 6 aydır şan dersi alıyorum. Yüksek baritonum ancak peslerde daha iyiyim. Gür bir sesim var. Orta seviye elektro gitar çalıyorum. Daha önceki grup deneyimimde ritim gitar idim.

Merhaba
Teşekkürler
İstediğiniz her parçada her tona çikabilirim vokalim 05530976726 mert

Geri