Ankara Post Rock tarzı için doğaçlama çalışacak müzisyenler

Daha çok melodi ağırlıklı deneysel müzik çalışmak için bas gitarist , davulcu klavyeci arkadaşlar ile tanışmak isterim. Gitar çalıyorum. Kendi yaptığım denemeler var. Hem bu şablonları geliştirebilecegimiz hem de yeni çalışmalar yapabileceğimiz , bu işe zaman ayirabilecek kendi kişiler arıyorum. Yaşım 43 ama yaş ile ilgili takıntım yok . Önemli olan müzikal anlamda iletişim kurabilmek. Ulaşmak isteyenler için : 0543 958 66 21 Murat

Çalışmalarınızdan örnek olarak dinleyebileceğimiz basit kayıtlar vb. materyaller mevcut mudur? Doğaçlama bakımından ne derece iş görürüm bilemiyorum; epey bir süredir ilgi duyduğum tarzlardan biri olması sebebiyle öncelikle ikinci gitar kulvarında destek atmak isterim, baktık kasıyor bas gitar olarak da takılabilirim. Yeter ki frekanslar tutsun.

Russian circles, god is an astronaut, we lost the sea vs. sularında bir şeyler üretmek yakışıklı olur. Bu arada tek bir tarz/türe saplanmadan türetmeye de varım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Çalışmalarınızdan örnek olarak dinleyebileceğimiz basit kayıtlar vb. materyaller mevcut mudur? Doğaçlama bakımından ne derece iş görürüm bilemiyorum; epey bir süredir ilgi duyduğum tarzlardan biri olması sebebiyle öncelikle ikinci gitar kulvarında destek atmak isterim, baktık kasıyor bas gitar olarak da takılabilirim. Yeter ki frekanslar tutsun.

Russian circles, god is an astronaut, we lost the sea vs. sularında bir şeyler üretmek yakışıklı olur. Bu arada tek bir tarz/türe saplanmadan türetmeye de varım.
Örnek verdiğiniz grupları ve başka örneklerini de dinliyorsaniz ne demek istediğim anlaşılmıştır sanırım. Tür tabi ki değişebilir hatta parça çok başka yerlere de gidebilir ,sınırlamak tabi ki olmaz . Numaram mesajda var ulaşabilirseniz sevinirim . Daha ayrıntılı görüşürüz

Geri