Bas gitar modeli 1970s

Arkadaşlar merhaba, Yeni bir bas gitar aldım. çok eski sanırım 1976 sap fotoğrafını bırakıyorum. Sapında logo silinmiş neck plate de kod yok. Modeli hakkında yardım istiyorum sizlerden nasıl bulabilirim? Detaylı fotoğrafları bırakıyorum yardım lütfen.

Dosyalar

• IMG_2680.jpeg
    IMG_2680.jpeg
    2.3 MB · Gösterim: 141
  • IMG_2681.jpeg
    IMG_2681.jpeg
    1.9 MB · Gösterim: 86
  • IMG_2677.jpeg
    IMG_2677.jpeg
    1.6 MB · Gösterim: 74
  • IMG_2678.jpeg
    IMG_2678.jpeg
    1.7 MB · Gösterim: 70
  • IMG_2683.jpeg
    IMG_2683.jpeg
    2 MB · Gösterim: 83
Hocam anladığım kadarıyla solak bass gitar bu.
Üzerindeki motifler ve yıla bakacak olursak Fender olma ihtimali çok yüksek. Ama daha detaylı fotoğrafa ihtiyacım var. Özellikle gövdede bulunan vida yerlerini net görebilirsek çok iyi olur. Fender 60'larda bu tip bir bass gitar yapmış. Ancak o dönemin Fenderlerinde manyetik ve Köprü koruması var. Oralarda vida izleri varsa Fender diyebiliriz. Yoksa Fender çakması ucuz bir Japon gitarı olabilir. Anlayacağınız her şey o vida deliklerine bakıyor.

Ya 1000 dollar ya da 100 😬

Hocam anladığım kadarıyla solak bass gitar bu.
Üzerindeki motifler ve yıla bakacak olursak Fender olma ihtimali çok yüksek. Ama daha detaylı fotoğrafa ihtiyacım var. Özellikle gövdede bulunan vida yerlerini net görebilirsek çok iyi olur. Fender 60'larda bu tip bir bass gitar yapmış. Ancak o dönemin Fenderlerinde manyetik ve Köprü koruması var. Oralarda vida izleri varsa Fender diyebiliriz. Yoksa Fender çakması ucuz bir Japon gitarı olabilir. Anlayacağınız her şey o vida deliklerine bakıyor.

Ya 1000 dollar ya da 100 😬
neck manyetiğin sağ tarafında (fotoğrafı gördüğümüz şekilde) bir delik var sol tarafta ise thumbrest var yani iki adet delik varmış zaten thumbrest sonradan eklenmiş büyük ihtimal gerçek fakat aşırı kaliteli bir replika olma ihtimalide çok yüksek.

Geri