Gitar satışından sonra geri verilmeyen kılıf.

Biraz alakasız olacak hatta başlık da size saçma gelmiş olabilir. Hemen konuya gireyim.

Birkaç sene önce bir gitar satışı yapmıştım. Ibanez Prestige RG1570 Mrr modeliydi. Alan kişi evime gelip deneyip almıştı. Yanında kılıf vermediğimi bildiği halde yanında getirmemişti ve benden rica üzerine geri göndereceğine söz vererek akustik gitar kılıfımı ödünç aldı. Siyah renkli turuncu ince detayları olan bir kılıftı. Marka modelini tam olarak hatırlayamıyorum. O dönem üniversitede KYK bursumdan artırarak almıştım. Neyse işte birkaç kez mesaj atıp sorduğumda "göndereceğim şuan müsait değilim" tarzı yanıtlar verdi. (Adresimi de mesaj olarak attım diye hatırlıyorum ama kılıfı göndermedi.) O arada da telefonum bozuldu ve numaraları falan kaybettim. İsmini de hatırlamıyorum. Sadece İstanbul anadolu yakasında oturduğunu ve kargo/kurye tarzı bir iş yaptığını hatırlıyorum.

Forumda olduğunu sanmıyorum ama ne olur ne olmaz belki görürsün diye yazıyorum. Akustik gitarım kılıfsız kaldığı için taşınırken çizik içinde kaldı. :) Kızgın değilim ama artık ulaşıp gönderirsen sevinirim. Evet biraz absürd bir mevzu kusura bakmayın. Ama bir süredir aklımda değildi. Hatırlamışken buradan yazayım dedim.

DSC00235.JPGDSC00236.JPG

Son düzenleme:
Geri