Satılık B.C Rich Warlock 2000 Model

Takasa
Kapalı
Fiyat
1
Para Birimi
TL
IMG_9228.jpeg
Merhabalar. B.C Rich Warlock gitarimi ve Marshall MG15CFX Karbon Fiber amfimi satmak istiyorum. B.C Rich Warlock 2000 yılında yapılmış kanıt icin email gorseli birakiyorum. Ortalama fiyatlar hakkinda bilgi verir misiniz?
3eafd875-4228-4bdd-bcbe-8faec7114503.jpeg

Dosyalar

• IMG_9231.jpeg
    IMG_9231.jpeg
    2.9 MB · Gösterim: 66
  • be6b24a9-99e1-4cb3-9280-0e514154875d.jpeg
    be6b24a9-99e1-4cb3-9280-0e514154875d.jpeg
    281 KB · Gösterim: 68
  • IMG_9089.jpeg
    IMG_9089.jpeg
    433.6 KB · Gösterim: 64
Gitarın gövde rengi güzelmiş. Crackle renkleri severim.
BC Rich logosu altinda ne yazıyor? Hangi seri? platinum gibi ama okunmuyor.
Büyük ihtimalle Kore üretimi eğer arkasında üretim yeri bildiren etiket yoksa

Merhaba bronze series. Üretim yeri yazmiyor.
Bronze en düşük donanımlı serisi. Çoğunluğu Çin üretimi idi. Ama Kore de olabilir. Kesin birşey demek zor. Japon veya USA olmadığı kesin ama.
Sahibinden sitesinde ortalama 8-10 bin TL civarı. Daha ucuzu da var az biraz pahalısı da. Sizin gitarın artısı rengi diyebiliriz. Ekstra hard case, kılıfı falan da varsa az birşey daha artar değeri.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bronze en düşük donanımlı serisi. Çoğunluğu Çin üretimi idi. Ama Kore de olabilir. Kesin birşey demek zor. Japon veya USA olmadığı kesin ama.
Sahibinden sitesinde ortalama 8-10 bin TL civarı. Daha ucuzu da var az biraz pahalısı da. Sizin gitarın artısı rengi diyebiliriz. Ekstra hard case, kılıfı falan da
Sahibinden sitesinde ortalama 8-10 bin TL civarı. Daha ucuzu da var az biraz pahalısı da. Sizin gitarın artısı rengi diyebiliriz. Ekstra hard case, kılıfı falan da varsa az birşey daha artar değeri.
Merhaba. Seri numarasi F2040690, yabanci kaynaklara sordugumda bunun fujigeni ifade ettigine yonelik geri bildirimler aldim. Sizce neyi ifade ediyor?

Merhaba. Seri numarasi F2040690, yabanci kaynaklara sordugumda bunun fujigeni ifade ettigine yonelik geri bildirimler aldim. Sizce neyi ifade ediyor?
Yok, fujigen ile alakası yok, BC Rich fujigende üretmedi.
Benim de 2001 yılında BC rich warlock NJ serisi vardı. O da F ile başlıyordu. Kore üretimi idi. Harfin üretim yeri ile alakası yok. Zaten BC Rich de yanıtlamış bunu. %90 Çin sizinki. Çok düşük bir ihtimal de Kore belki.
Hangi fiyattan satacaginiz sizin takdiriniz tabii.

Geri