Suicide

ilk defa bugün Hefty Gigs te izledim.. ve sölemek gerekir ki böle bişi görmedim hayatımda... walla helal olsun. uzun zamandır kayıtlarını dinlediğim bi gruptu. dinleme şansım oldu sonunda :D Sırada konser var mı başka??

yeni konserlerinden geldim.kafa sallamaktan boynum mahvoldu,pogoda yere düştüm.
suicide'a değer neolacak suicide konseri olsun 10 kere yere düşeyim.gerçekten işlerini iyi yapan köklü bir grup.umarım herşey istedikleri gibi olur.
albümlerini almayanlar da albümü alsınlar bence

Eren dikkat et lol , mazallah yerdeyken biri parmagına basar falan , gitar calamassın bi daha , benden sölemesi :D

Suicide hakkında yorum yapmaya gerek bile yok , onlar Suicide 8)

SUICIDE

1989 yılında Ankara’da kuruldu. Şu an ki kadrosu ile “One Of Your Neighbours” albümünü çıkardı. Grup halen yeni albüm çalışmalarını sürdürürken, RSF 8'de inanılmaz sahne performansını bizlerle paylaşacak. Kendi parçalarından oluşan setlistin yanı sıra efsaneleşmiş bir kaçta cover parça sergileyecekler.
Web: www.suicidepact.net

suicide649vo10wa.jpg

drummer31 demiş ki:
SUICIDE

1989 yılında Ankara’da kuruldu. Şu an ki kadrosu ile “One Of Your Neighbours” albümünü çıkardı. Grup halen yeni albüm çalışmalarını sürdürürken, RSF 8'de inanılmaz sahne performansını bizlerle paylaşacak. Kendi parçalarından oluşan setlistin yanı sıra efsaneleşmiş bir kaçta cover parça sergileyecekler.
Web: www.suicidepact.net
800 küsür kişiden kalakala suicide da 50 küsür kişi kalmış yazık ve ayıp
bu grub daha fazlasını hak ederiyor

6-7 sene önce bi grup izledim. o da ne, o zamana kadar izlediğim en sağlam yerli grup...bir davulcusu var (ki cem baba) olayı yalamış yutmuş,gitar-vokal desen bi canavar.biz tabii izledik izledik sonradan öğrendik ki grup suicide mış.o andan sonra anladık ki suicide candır.erkan abinin zoo yu da az ziyaret etmedik ee biz de bi suicide olacaktık ama nerde iki cıstak bi jın jın olmuyo bu işler sonradan bıraktık verdik kendimizi ilme bilme ordan da aldık nasibimizi şimdi bi devlet memuru olarak yaşıyoruz hele tayin de çıktı ki van a napacam bilmiyom....

arkdaş başlığı karıştırmış... neyse bu son albumleri çok iyi özellikle sole war enstrumantel olarak gerçekten iyi....diğer şarkılardan ayrılıp sıyrılabiliyor.... harika.. mud var sonra oda guzel....buried alive var muhteşem...
sonra albumun ismi olan one of your nieghbours var...sonra hell star var...spritual mess var birde ,gore var tabi suicide pact var ve kendilerine göre bir tarz oluşturmaları gerçekten güzel,,hala albumu almamamış olanlar varsa alın dinleyin derim...

Erkan abi'nin iki hali var: gözlük takarken... gözlük yokken. Suicide'daki hali, gözlüğü yokken ki hali :) Zoo'da konuşurken (oranın ortağıyken) gözlüklü, mülayim bir adamdı. Eskişehir'de konsere gittik. Tanıyamadım bir anda... O ses ondan mı çıktı diye sorduk "lise tayfası" olarak birbirimize :D

Yeni albüm bekliyoruz. Bir de Eskişehir konseri olsun artık. Pas tuttuk...

Midas için tekrar tekrar geçmiş olsun. Yeni haberini aldım :( Çok çok üzüldüm...

Geri