Yapay zeka videoları hakkında

Gerçek bu, altın yumurtlayan tavuk misali 😄
Marvel görmesin bunu. En son Tony Stark ölmüştü. Onun da enerji kaynağı göğsüne taktiği reaktördü. Yeni bir Marvel sequeli doğabilir bu videodan.
Videodaki abla da başka yerine takmış reaktörü

"Deli dehşet know-how"dan kastımız, kalite standartınıza bağlı oluyor yapay zekada biraz da.

Sen yine anlat freymini rendırını hoca. Ben end yuzır olarak 3 saniye bakıp scrollayıp atacağım reelsta karşıma düştüğünde.

İyisiyle kötüsüyle benzerlerinden binlerce üretilip paylaşılan popüler bir üründen bahsediyoruz, bahsettiğin fiyatlarla ve alengirli mesailerle sürekliliği nasıl sağlayacağız? Elbet bir kolay ve ucuz yolu vardır ki bu kadar çok mevcut ortalıkta.

Sen yine anlat freymini rendırını hoca. Ben end yuzır olarak 3 saniye bakıp scrollayıp atacağım reelsta karşıma düştüğünde.

İyisiyle kötüsüyle benzerlerinden binlerce üretilip paylaşılan popüler bir üründen bahsediyoruz, bahsettiğin fiyatlarla ve alengirli mesailerle sürekliliği nasıl sağlayacağız? Elbet bir kolay ve ucuz yolu vardır ki bu kadar çok mevcut ortalıkta.
Abimmm.

Valla gece uyumadım saat farkını bekledim ve singapur ibm'de çalışan kuzenimi aradım. Ona sordum. Burada yazılanları falan okudum. Dedi ki; Kısmen doğru bilgiler verilmiş ama senin yani benim istediği bir görsel için abartılı şeyler profesyol çalışma istiyorsan bu işlere girilir ama basit bir şey için free uygulamalar ve siteler oraya gir ve ne olmak istediğini yani hayal dünyanı kelimelerle yazman yeterli dedi. Abiiiim buyur bak ben ne oldum. Kötü mü ? hem de beleş haaa

İnsan olmak istiyorum yazdım. Hangi stil olsun dedi. Cyberpunk seçtim. Bak abim olmuş mu ? Şİmdi video deneceğim.

Hulk istiklal de
Hulk Galatada ehuehuehueh

Amon2.jpg
Amon Hulk.jpg
Amon galat.jpg

Son düzenleme:
Geri