karımı kızımı emanet ederim dediğiniz efendi gitaristler

Ne ahlaki değermiş arkadaş yıllardır anlayamadım, sokakta insanların birbirlerini vurması, kendisinden ayrılmak isteyen eski karısını bıçakla öldürmesi, insanların birbirlerini kazıklaması, her türlü üç kağıdın çevriliyor olması, din adamlarının çocuklara tacizde bulunmaları vb.şeyler normaldi de bunlarıi mı çok garip. Alt tarafı gır gır yapılmış.

Ne ahlaki değermiş arkadaş yıllardır anlayamadım, sokakta insanların birbirlerini vurması, kendisinden ayrılmak isteyen eski karısını bıçakla öldürmesi, insanların birbirlerini kazıklaması, her türlü üç kağıdın çevriliyor olması, din adamlarının çocuklara tacizde bulunmaları vb.şeyler normaldi de bunlarıi mı çok garip. Alt tarafı gır gır yapılmış.
Bunlara bu absürt konudan daha çok ve sert tepki veriliyor. Ama gerçek hayatta tıpkı burası gibi. Çoğunluk GÜLÜP geçiyor ve normallestirmeye çalışıyor ki artık günümüzde şiddet hele ki kadına şiddet normal bir eylemmiş gibi görülüyor artık. Dolandırmayı da görüyoruz. Polat ailesi denen aile mesela milyarlarca lira parayı iç etmiş ama sosyal medyada öyle bir muhabbet donuyor ki neredeyse bu insanlara karşı olanlar suçlu.
Ama en acı tarafı da şu bana göre " nolmus yane karım var kızım var. Ben şuna emanet ederim. " yazılması. Hadi aç kameranı ac bu yazılanları okut karina kızına al kayda bakalım sana ne tepki verecek.
Boş hocam boş. Eğitim cahilliği alır sadece. Genetik olan da baki kalır.

Ama en acı tarafı da şu bana göre " nolmus yane karım var kızım var. Ben şuna emanet ederim. " yazılması. Hadi aç kameranı ac bu yazılanları okut karina kızına al kayda bakalım sana ne tepki verecek.
okuttum hepsini ... yav koca adam oldun saçma sapan ergen geyiği gibi muhabbetle vakit harcıyorsun gül geç işte dedi, .. emanete gerek yok ama çok lazımsa Marcus Miller yaz bass'çı ama çok düzgün adam dedi
aha işte bu kadar hafife alınacak bir muhabbet ..
yav cidden bir daha soruyorum adam karınızı kızınızı kime peşkeş çekersiniz, satarsınız dememiş yav.. dedim ya mesela kapı komşunuz olsa tarzında geyik açmış... aman bana ne yav... neyse tadı kaçtı başlığın... düştüm takipten de, yazmayın bana cevap veya bana yönelik bir şey... hadi eyvallah

karımı kızımı emanet ederim dönüpte arkama bile bakmam, içim rahat işimi halletmeye giderim, karıma kızıma bakar, bana laf getirmez dediğiniz gitarcılar hangileri?
ben başa hiç düşünmem adam gibi adam, efendi adam paul gilbert'ı yazarım.
sonra da marty friedman diyorum. martyde bana çok efendi bir çucuk gibi geliyo
Gerçekten karısı ve kızı olan biri olarak cevabım Jason Becker :)

adam hangi gitaristler çok efendidir diye bir soruyu biraz espirili bir dille yazmış (şimdi buna espirili bir dil dedim diye de rahatsız olanlar olur) sadece. neyse ben çok ahlaklı bir insan olduğumdan ve karım olmadığından, olsaydı claptona emanet ederdim.

ben şahsen bu muhabbetin fazla uzadığını dusunuyorum. "turkrockcı" abime ilk başta tepki gostermiş olsamda sizinkinin boyle uzamasi bir tik degisik geldi. ben 17 yaşında siradan bi ergenim boyle espriler normal gelsede , siz koca koca adamların bunun için atışması saçma gibi. bence konuyu kapatalım burada.bu zaten bir geyik muhabbeti

Konu ahlaki değerler vıdı vıdı vs. değil. Boş muhabbet. Hangi gitaristin pipisi daha büyük, hangisine karını kızını emanet edersin, hangi gitar markasının billurları daha kristal gibi saçma sapan başlıklar görmek sıktı artık. Tik tok izleyip aynı geyikleri burada yapmaya çalışan insanlar var. Bunları görmek/duymak istesek başka mecralarda takılırdık. Suyu çıktı artık.

bu konuya dönersek çok takılmaya gerek yok... yani adam karımız kızımıza hallenecek şerefsiz var mı dememiş, hani 2 gün seyahate gitsek ve atıyorum hangi gitarist komşumuz olsa abi göz kulak ol, it kopuk dolaşmasın bir ihtiyaçları olursa seni arayabilirler mi tadında güvenilir tipli gitarist kim olabilir gibi bir geyik muhabbeti.. :)

ha bana da bırakabilirsiniz, evli ve kız çocuk babasıyım :)
Bunlar çok fazla Yeşilçam filmi izlemişler psikolojik bozukluk olarak görüyorum...

karımı kızımı emanet ederim dönüpte arkama bile bakmam, içim rahat işimi halletmeye giderim, karıma kızıma bakar, bana laf getirmez dediğiniz gitarcılar hangileri?
ben başa hiç düşünmem adam gibi adam, efendi adam paul gilbert'ı yazarım.
sonra da marty friedman diyorum. martyde bana çok efendi bir çucuk gibi geliyor.
kardeş tamamda karını kızını niye gitarcılara emanet ediyorsun

Geri