İstanbul Davulcuyum Sahne Odaklı Grup Arıyorum +Freelancer Sahne Davulcuğuda Yaparım. igdenizkarakazan

Ben Deniz 19yaşındayım Davulcuyum ,Müzisyenim Kendime ve kariyerime faydası olucak beraber bu işten para kazanıp güzel l vakit geçireceğim ekip arkadaşları arıyorum Sahne Kayıt Tecrübem Vardır İnstagram Üzerinden İletişime Geçebiliriz denizkarakazan Her Tarz İçin Dönüş yapabilirsiniz

Son düzenleme:
Merhabalar Ben Deniz 19yaşındayım Davulcuyum ,Müzisyenim Kendime ve kariyerime faydası olucak beraber bu işten para kazanıp güzel l vakit geçireceğim ekip arkadaşları arıyorum Sahne Kayıt Tecrübem Vardır İnstagram Üzerinden İletişime Geçebiliriz denizkarakazan Ağırlıklı Olarak Rock Tarzı Çalıyorum Fakat Tarz Farketmeksizin yazabilirsiniz
Selam 17-18 yaşlarındayız grubumuza baterist arıyoruz şuan pek ileri odaklı olmasakta eğlencesine çalıp söylüyoruz ama eğer birbirimize alışırsak ilerlemeyi düşünüyoruz aynı senin gibi eğer bizimle çalmak istersen bana ulaşabilir misin
Instagram: pnarr.yy

Sahne alan yetenekli bir grubuz, bateristimiz gruptan ayrılmak zorunda kaldı ve ocaktaki sahnemiz + gelecek için bir baterist arıyoruz. 5056489220 whatsapp numaram bana ulaşabilirsin detayları konuşuruz.

Geri