6.35mm Jack girişi olan bilgisayar ses kartı var mı?

Kendi kendime elektro gitar öğrenmek istiyorum ve amfi yerine ses kartı ile bilgisayarımdan ses almak istiyorum. Önerebileceğiniz, tercihen PCIe, ses kartları var mı?

başlıkla sorunun alakası var mı?

neden ses kartı? .... yanlış demiyorum, bu forumda amfi alacam diyen pek çok kişi ses kartına, kart alacam diyen pek çok kişi de biraz karşılıklı tartışınca amfiye ikna oldu... bilinçli alışveriş önemli

• Konu Sahibi Konu Sahibi
başlıkla sorunun alakası var mı?

neden ses kartı? .... yanlış demiyorum, bu forumda amfi alacam diyen pek çok kişi ses kartına, kart alacam diyen pek çok kişi de biraz karşılıklı tartışınca amfiye ikna oldu... bilinçli alışveriş önemli
Ben o bildiğiniz harici ses kartlarından bahsetmiyorum. Direkt olarak bilgisayar anakartlarına bağlanabilen ses kartlarından bahsediyorum.

Bu konuyu açmaktaki amacım da zaten bilgisayarıma ses kartı almmak -benim açımdan- daha kârlı olur mu onu öğrenmek.

PC ses kartı ile bu işlerden pek randıman alınmaz... sen yine o harici kartları araştır... bir şey teknik olarak yapılabiliyor diye tatmin edici olmak zorunda değil, gitardan soğursun ... makul bütçeye küçük kulaklık amfisi gibi zımbırtılar var onlar da bir fikir

PC ses kartı ile bu işlerden pek randıman alınmaz... sen yine o harici kartları araştır... bir şey teknik olarak yapılabiliyor diye tatmin edici olmak zorunda değil, gitardan soğursun ... makul bütçeye küçük kulaklık amfisi gibi zımbırtılar var onlar da bir fikir
Peki USB-C portu olan var mı? Wireless kulaklığım var ve 3.5mm bağlantısı bozuk. (Bluetooth yok.)

Geri