Marshall Code 50 ve Boss Katana Mkii

Merhaba dostlar

Konu başlığında belirttiğim 2 amfi arasında kararsızım. Kullananlar varsa bu iki amfiden birini görüşlerini belirtebilir mi?

Vakti zamanında her ikisini de kullandım, Code 50'yi aldığım gibi sattım, Katana 50 MKII hala bende, ara ara kullanırım.

İkisi arasında Katana 50 MKII tercih sebebi, software üzerinden güzel tonlar alabilirsin, kullanımı kolay. Prosesörün varsa Power Amp In girişi üzerinden de kullanabilirsin.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vakti zamanında her ikisini de kullandım, Code 50'yi aldığım gibi sattım, Katana 50 MKII hala bende, ara ara kullanırım.

İkisi arasında Katana 50 MKII tercih sebebi, software üzerinden güzel tonlar alabilirsin, kullanımı kolay. Prosesörün varsa Power Amp In girişi üzerinden de kullanabilirsin.
Prosesörüm yok ancak almayı düşünüyorum. Elimde Boss metal core pedalı var yetersiz kalıyor. Bu amfiyi satın alıp duruma göre prosesör almayı düşünüyorum.

Prosesörüm yok ancak almayı düşünüyorum. Elimde Boss metal core pedalı var yetersiz kalıyor. Bu amfiyi satın alıp duruma göre prosesör almayı düşünüyorum.
Processorü neden ayrıca alma nedenin nedir? Farklı bir şey denemekse birşey diyemem ama efektleri processorden almaksa derdin airstep ya da GAFC alarak amfinin efekt panelini özgürce kontrol edebilirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Processorü neden ayrıca alma nedenin nedir? Farklı bir şey denemekse birşey diyemem ama efektleri processorden almaksa derdin airstep ya da GAFC alarak amfinin efekt panelini özgürce kontrol edebilirsin.
Zuhal Müzik indirim yapıyordu GA-FC ile birlikte ancak ilerleyen zamanlarda sokak müzisyenliği yapmak istiyoruz arkadaşlarımla bu amfiyi bir süre Bandlab'de müzik yapabilmek için almayı düşündüm, provalarımız için de 15W'lık amfim artık çocuk oyuncağı kalmaya başladı. Roland CUBE almayı düşünüyorum ilerleyen zamanlarda.

GAFC'yi Street Cube ile kullanacaksan GAFC ile uyumu yok görünüyor BOSS'un sitesinde. Bu arada Katana'yı 50W alacaksan sadece EX versiyonu GAFC destekliyor diye hatırlıyorum.. Onun dışındaki 50'ler GAFC desteklemez. Ya benimki 50 W kullacısı olacaksan Airstep alman gerekir ya da 50 W yerine 100 W alacakın GAFC kullanmak için.

GAFC Uyumlu amfiler :
Blues Cube Artist, Blues Cube Artist212, Blues Cube Tour, KATANA-100 MkII, KATANA-100/212 MkII, KATANA-HEAD MkII, KATANA-Artist MkII, Acoustic Singer Pro, Acoustic Singer Live, Nextone Artist, Nextone Stage, Nextone Special, WAZA Tube Amp Expander

Amfi yerine, Prosesör + Monitör hoparlör tavsiye ederim.
Prosesörü her yere taşıyabiliyorsunuz, hatta gitar çantasına bile sığıyor.
Daha işlevsel bir şey...
İkisi arasında kaldıysanız, kullanmadım ama duyumlarımda hep Katana ön plana çıkıyor...

Geri