İstanbul “Alternatif Rock” tarzında “Türk Müziği” şarkı coverlayıp söyleyeceğimiz grubumuza; Baterist,Bass ve Klavye arıyoruz. Bir nevi “Dedüblüman” tarzında:)

Selamlarr
Ben Demir
, İstanbul’da “Türk Sanat Müziği” şarkıları alıp yada besteleyip “Alternatif Rock” başlığı altında coverlayan bir grup kuruyoruz. Bir nevi “Dedüblüman” tarzında olacak. İki Elektromuz var, bize bass gitar, baterist ve klavye lazım. Eğer “Dedüblüman” seviyorsan emin ol güzel şeyler çıkarabiliriz.
Bunu rahatça diyebilme sebebim, bizzat Annem ve Babam, Türkiye ve Dünya çapında Müzisyen olduğundan dolayı. :)

Geri dönüşler için;

İnsta: @demirhan_sonmez

Annem ve babama bakıp emin olmak istersen de;
İnsta: @burcukaradağ
@cengizhan_sonmez

Selamlarr
Ben Demir
, İstanbul’da “Türk Sanat Müziği” şarkıları alıp yada besteleyip “Alternatif Rock” başlığı altında coverlayan bir grup kuruyoruz. Bir nevi “Dedüblüman” tarzında olacak. İki Elektromuz var, bize bass gitar, baterist ve klavye lazım. Eğer “Dedüblüman” seviyorsan emin ol güzel şeyler çıkarabiliriz.
Bunu rahatça diyebilme sebebim, bizzat Annem ve Babam, Türkiye ve Dünya çapında Müzisyen olduğundan dolayı. :)

Geri dönüşler için;

@cengizhan_sonmez
Merhaba 14 yaşındayım ve 7 senedir davul çalıyorum 2022 ve 2023 de Berklee de Young performers yaz okuluna katıldım. Her türe ayak uydurabilirim. referans için performans videolarımı ve linklerini paylaşıyorum. ilgilenirseniz çalmayı planladığınız şarkılara davul performası kaydedip gönderebilirim

Login • Instagram

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.
www.instagram.com
www.instagram.com
https://www.youtube.com/@tibettuter9808/videos

Selamlarr
Ben Demir

Geri dönüşler için;

@cengizhan_sonmez
Hocam selamlar,

İnstagram üzerinden ulaştım konu için görüşmek isterim.

Geri