Schecter c6 plus mı Ibanez rg350dxz mi

Schecter c6 plus gitarım var satıp Ibanez rg350dxz almayı düşünüyorum sizce satıp dxz geçmek mantıklı mı?

Madem değiştireceksiniz bir tık daha üst seviye bir gitara geçin. 15-20 bin civarı çok daha üst seviye Kore-Japon üretimi , marka manyetikli ve köprüsü de daha düzgün birşey alabilirsiniz.
Bunun dışında ben olsam gitarı satıp 350 ye geçmem. Bahsettiğim gibi arada öyle pek bir fark olmayacak.
25-30 a bir sürü japon Ibanez prestige ilanı var. Bütçenizi artırıp onlara yönelin illa değişiklik yapacaksanız.

Merhabalar bu bahsettikleriniz enstrüman araba değil. Birbirlerinin arasında beygir farkı, bagaj hacmi motor büyüklüğü farkı yok. Yani bunlar enstrüman. Hepsi de birbirinden farklı hücrelere sahip ağaçlardan yapılıyor. Kesimleri hariç geri kalan kısımları insan yapımı.

Şundan şuna geçmek diye bir durum yok enstrümanda. Müzik türün değişir. Başka gitar denemek istersin. Mevcut gitarın çalımı sana rahat gelmiyordur. Gitarın klavye skalası senin parmaklarına uygun değildir. Bu tarz durumlar olabilir. Bunları da sen bileceksin. Bana mantıklı gelen başkasına gelmeyebilir. Aynı paraya biri Jackson SL1 alırken diğeri Suhr alabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar bu bahsettikleriniz enstrüman araba değil. Birbirlerinin arasında beygir farkı, bagaj hacmi motor büyüklüğü farkı yok. Yani bunlar enstrüman. Hepsi de birbirinden farklı hücrelere sahip ağaçlardan yapılıyor. Kesimleri hariç geri kalan kısımları insan yapımı.

Şundan şuna geçmek diye bir durum yok enstrümanda. Müzik türün değişir. Başka gitar denemek istersin. Mevcut gitarın çalımı sana rahat gelmiyordur. Gitarın klavye skalası senin parmaklarına uygun değildir. Bu tarz durumlar olabilir. Bunları da sen bileceksin. Bana mantıklı gelen başkasına gelmeyebilir. Aynı paraya biri Jackson SL1 alırken diğeri Suhr alabilir.
Gitar sabit köprülü fr geçeceğim için sordum

Geri