jackson js22 dinky arch top 2 black iyi mi? Alınır mı?

Eğer gerçekten yanıt peşinde iseniz, size verilen cevaplara odaklanırsınız.
Ben size yanıt yazdım. Okudunuz mu ?
Sizin okuyup da yeterli bulmadığınızı iddia ettiğiniz başlıkları da daha önce başkaları emek verip yazdılar.
Bizden bu kadar.
Okudum. Yanit pesindeydim en basindan beri ama 10 kisi birden arama butonu arama butonu diye laf edince odaklanamadim maalesef. Ayrica benim yeterli bulmamaktan kastim birileriyle kisisel olarak konusmak, bilgi almakti. Daha ayrintili bilgi alirim ve kafama yatar diye dusundum. Ama buradan konu acmamam gerektigini gayet acik anlamis oldum. Aslinda sitenin amaci konu acip konusmak da neyse.. Bir daha kimse yanit yazmazsa sevinirim ugrasmak istemiyorum cunku.

Okudum. Yanit pesindeydim en basindan beri ama 10 kisi birden arama butonu arama butonu diye laf edince odaklanamadim maalesef. Ayrica benim yeterli bulmamaktan kastim birileriyle kisisel olarak konusmak, bilgi almakti. Daha ayrintili bilgi alirim ve kafama yatar diye dusundum. Ama buradan konu acmamam gerektigini gayet acik anlamis oldum. Aslinda sitenin amaci konu acip konusmak da neyse.. Bir daha kimse yanit yazmazsa sevinirim ugrasmak istemiyorum cunku.
Güzelmiş bu. "Uğraşmak istemiyorum çünkü". Başkaları enayi çünkü, siz soru sorunca "uğraşmak isteyecekler".
İşte bu kafa, bu yüzden forum kültürünü asla anlamıyor ve anlamayacak. Armut piş ağzıma düş. Sen benim derdimle uğraş, ama ben seninle uğraşamam.
Ben de bloklayayım sizi bu durumda.
Uğraşmak istemiyorum çünkü.

kac kez diyebilirim daha ayrintili bilgi almak icin actim diye? Tamam belki vardi belki oradaki bilgiler ihtiyacimi karsilamadi? Bu kadar abartilacak birsey yok neye bu kadar gerildiniz anlamadim. İlk defa burayi kullaniyorum yardim alayim kafamda soru isareti kalmasin diye de keske kullanmasaymisim pisman ettiniz gercekten
daha demin upuzun bir paragraf yazdım, içimi dökmek istedim.(foruma tuşlu telefondan giriyorum yazmanın zorluğunu siz düşünün.) sonra ne gerek var dedim. ne de olsa yarın yine başa donecek herşey.. :D senlik bir durum yok sadece hepimiz bu durumdan yorulduk. ben yine yeni üyeyim @solitude71 üstad yirmi seneye yakındır burada. katlanıyor bunlara

Güzelmiş bu. "Uğraşmak istemiyorum çünkü". Başkaları enayi çünkü, siz soru sorunca "uğraşmak isteyecekler".
İşte bu kafa, bu yüzden forum kültürünü asla anlamıyor ve anlamayacak. Armut piş ağzıma düş. Sen benim derdimle uğraş, ama ben seninle uğraşamam.
Ben de bloklayayım sizi bu durumda.
Uğraşmak istemiyorum çünkü.
Abicim kastettigim seyi anlamak zor degil yok arama motoruymus bir seymis boyle seyler yazanlarla yeterince ugrastim ve bunu kastediyorum. Sana lafim yok

10 kişi aynı şeyi söylüyorsa mesela acaba ben mi fazla tepki verdim diye düşünmek.?? .. neyse saygı gösterelim yazmayalım
Dedigim gibi bu siteyi ilk defa kullaniyorum bilgi sahibi degilim boyle bir tepki gormeyi beklemiyordum tabii ki. Beklemedigim bir tepki gorunce gerilmem gayet normal. Siz alisik olabilirsiniz ama ben degilim. Simdi konuyu silmek istiyorum nasil silecegim onu soyleseniz daha fazla uzamasa

Geri