Magic marka bass gitar ( yardım ) :)

Arkadaşlar bir arkadaş yaklaşık 6 yıllık bir bass gitarı geçenlerde artık yurt dışında yaşayacağı için bana verdi.Satarım valla dedim sen bilirsin dedi :D

Neyse sorucağım soru magic marka bass gitarlar hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar ?
Bass'ı elime alıyorum klavyesi oldukça rahat,tonları da oldukça güzel.Gitarda herhangi bir sorun da yok.Beni düşündüren hiçbir yerde rastlayamadım magic marka bass gitarı ilerde satmayı düşündüğümde kazıklanabilme ihtimalim.Belki de özel yapım diye düşünmüyo değilim.Arkadaşıma sorduğumda o da 2.el olarak bi müzik mağazısından aldığını söylemişti.Bass'ın ilk sahibi bass satıldıktan sonra baya bi geri almak istemiş fakat arkadaşım geri vermemiş.Tahmini olarak bi 10 yıllık falan olsa gerek.Çok merak ediyorum açıkcası.İlginiz için şimdiden teşekkürler...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Evin bodrumunda duruyor ne zamandır.Konuyu açtığım zamanlarda gitar bi bütündü :) Ama şu an sap ve gövde ayrık,manyetikleri de çıkmış durumda.Bi ara kafamda modifiye planları vardı ama yoğunluktan bakma fırsatım bile olmadı.Yarın filan çekip koyiyim.Biraz hırpaladım ama olsun :)

klavyesini rahatlığı güzelliği dışında hangi ağaçtan yapıldığını belirtirseniz daha verimli cevaplar alabilirsiniz sanırım :) umarım değerli bir gitardır ;)

Geri