Çizgi Romanlar

spawn serisi hastasıyımdır spawn the darkages i tavsiye ederim sevenlere todd un yanı sıra olaya birde rich diye bir çaylak sokmuşlar eline sağlık keratanın tadı tuzu olmuş çizimlerin birde henüz okumaya kıyamadığım hell spawn serisi vede darkness serisi var tabiii.
witchblade e gelince (respect the darkness biatchh)

takas etmek isteyen varsa orjinaldir elimdekiler ve bir seri çifttir. carnage ve 80 sonrası venomlarla deişebilirim

yahu arkadaşlar Cy-gor ile ilgilenen var mı aranızda? ben 5. 6. sayısını arıyorum en azından nasıl ulaşacağım konusunda biligisi olan varsa lütfen bu bilgiyi paylaşalımmm!!! belki istanbul'da (özellikle "gerekli şeyler"de) bulunabilir... hani gözünüze bir çarparsa öyle diye şeyettiriyorum... :D

bu arada Spider-man 2, The Punisher ve Hellboy'un sinema filmeleri sırayla ülkemize geliyor biliyorsunuz. Superman'in yeni film'i de çekilmek üzere sanırım. başka filmi çekilecek olan, bildiğiniz çizgi roman var mı?

bu ay milliyet sanat dergisi çizgi romanlara geniş yer ayırmış.çok sevindim.hem de epey geniş yer ayırmışlar,zaten kapakta da onlara yer vermişler.güzel bir bir kapak olmuş.batman,kim olduğunu çıkaramadığım bir kovboy,malkoçoğlu tipinde bir karakter,süperman sıralanmışlar sinema gişesinde,bilet alıyorlar.

asıl önemli olan içerikte çok güzel.çizgi romanın baş döndürücü serüvenini sunmuşlar.memleket çizgi romanı,çizgi romanın sosyolojisi,çizgi romanda yerellik gibi bölümler var.atilla dorsay da çizgi roman ve sinema birlikteliğini bir güzel anlatmış.bol bol çizgi roman okuyasım geldi.

ayrıca kırmızı-- garldfield da sinemaya aktarılıyor bildiğim kadarıyla.

x men hayranıydım ortaokuldayken harclıgımla hepsını dergılerını alırdım ama annem unıyı baska ılde kazanınca attı hepsını bende sınır oldum tabı GAMBIT benım efsanemdı ama son dergıde sapıtmaya baslamıs marvel hosuma gıtmedı son sayılar

yıllarca belki değerleniz diye lemanyak biriktirdim ilk sayısından itibaren neredeyse hepsi duruyor. zagorum koleksiyon serisinden renklisine 1970 basımından normal serisine hepsini edindim. hiç hayrını görmedim çizgiroman bu ülkede para etmiyor değer görmüyor.

carolgerber demiş ki:
ayrıca kırmızı-- garldfield da sinemaya aktarılıyor bildiğim kadarıyla.
yaa evet :D :D :D bi kaç sahnesini gördüm, çok başarılı olmuş. fazla animasyon olduğu belli. yani Stuart Little'daki gibi animasyon olsaydı belki daha iyi olurdu diyeceğim ama Garfield'in karakterini yansıtabilmek için en doğrusunu yapmışlar sanırım :D

hellboy izlendi egelenceli bi film ama o kadar ahim sahim bisi degil komedi de var az biraz ama sunu soyliyim film cabuk tukeniyor bunu sonlara dogru epey bi hissediyonuz ama ozel efectler guzel kavga sahneleri ve karakter hellboy baya komik bisi aslında kasinti bi super tip degil ayrica marvel ,dc cocuk yayin evleri................................................ image farkli image adi ustunde kaliteli cizimler ve kaliteli okuyucu kitlesine hitap ediyor ..........bunun disinda mangalar baya iyi cizimli oluyo......marvel 15 yas civarina okuyucu kitlesini yitiriyor.....

Hell Spawn - ensevdiğim serisi ama hepsini ayrı ayrı seviyorum nede olsa Mc Farlen hastasıyım... birde "Stone" diye bir klasik var oda güzel... avalon comics'in

üstteki spawn'dan bende war we süper, benim favoriler:Thor,wolverine,batman,gambit
ve tabiiki CONAN. yeni conan'ları gören war mı?süper olmuş bence o köhne havası kalmamış.iyi iş çıkarmış çizen

bilmiyorumda daha once solmeyi unuttum darkness cizgi romani tamamiyle bir kopya orjinalini gormek isteyen guyver yazssin google a guyver muthis orjinal karater tasarimlarina sahip bir seriydi mangasi cok iyiydi animeside yapim yili olan 89 icin cok iyiydi en son yaraticisi 1998 de dvamini getirmis manganin o zamandan beri yeni bir seri cikmadi 2 filmi 1 tv dizine 1 animeye sahip cizgi karater cok iyi tasarlanmistir oneririm
http://www.bioweapons.com/images/ProcessingTanks/Guyver1.JPG
http://www.bioweapons.com/images/ProcessingTanks/Guyver1ExtendedData.JPG
http://www.bioweapons.com/images/ProcessingTanks/Enzyme2.jpg

hankisini yasıımki buraya? spiderman,red kit,dylan dog,x-men,conan,ten ten,martin mystere,phantom,punsiher,macerayı seven adam...
usar gider, çocuklumun büyük bir kısımı ve hala çisgi romanlarla geçtii için kendimi şanslı hisederim,

Geri